Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy néha köszön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy néha köszön, máskor meg rám se néz?

Figyelt kérdés
Tetszik egy végzős srác. Csak látásból ismerjük egymást. Körülbelül szeptembertől köszönt, utána egyáltalán nem. Mostanában újra köszön... Fogalmam sincs, mit tegyek a mosolygáson kívül, azt érzem nem tetszem neki. Egyszer köszön előre, másnap meg lehajtja a fejét, hogy ne is kelljen rám néznie. Miért van az, hogy egyszer köszön, máskor meg nem? A kérdés önmagában butaságnak tűnhet, de tényleg érdekelne, hogy miért csinálják ezt a fiúk.
2014. jan. 17. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna :D ne foglalkozz vele, jobbat érdemelsz :) én is ezt teszem :D
2014. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Talán kicsit érdekled csak nincs bátorsága megszólitani,

szerintem próbáld meg te már ha neki nincs vér a ....

lehet még lesz is belőle valami,végülis egyszer élünk ;)!

2014. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha jó kedve van akkor teli van önbizalommal és akkor rád köszön ha meg beofrdul akkor meg nem akar.. vagy így akar játszadozni hogy köszön hogy úú lásd hogy tetszel neki aztán meg beflegmul hogy " de nehogy azt hidd hogy lehet valami"
2014. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. jan. 18. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!