Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti elmondanátok a párotoknak, hogy a legjobb barátja rátok hajtott/nyomult?

Figyelt kérdés

Igazából nem beszéltek pár hónapja, mivel a "legjobb" barát nem jött el a Barátom szülinapi bulijába, hanem egy másik buliba ment.


Fölvázolom a helyzetet tegnapról:

Tegnap szalagavató után elmentünk bulizni egy helyi szórakozóhelyre, ahol találkoztam a "legjobb" baráttal. Dumáltunk kicsit, hogy miért haragszik a Barátom rá ( nem akartam magyarázkodni túlságosan, ha eddig nem esett neki le, akkor most sem jött volna rá), tanácsoltam, hogy hívja fel és beszéljenek, majd visszamentünk a saját bandáinkhoz. Jóval később barátnőmmel ketten táncoltunk, amikor belénk botlottak az egyik haverjával a tánctéren, és elkezdek velünk táncolni (barátnőm sem bírja a "legjobb" barátot, rá is ráhajtott már). Eddig oké is lenne a dolog, ha a "legjobb" barát nem kezdett volna el fogdosni, mindig helyretettem a kezét, de nem értette... így megkérdeztem tőle, hogy mit szólna, ha ezt a Barátom is megtudná, akivel elvileg ki akarna békülni. Erre csak ennyit mondott "Leszarom.", és nyomult tovább, fogdosott. Még azt is megkérdezte, hogy ennyire számít, hogy van barátom. Hát ne is haragudjon, attól hogy akkor nem volt velem, attól még hűséges leszek, nem fogom megcsalni. Barátnőmet megvártam, amíg abbahagyta a táncot, ő jól érezte magát, nem akartam elrontani, én meg vakarásztam le magamról addig a "legjobb" barátot. Leültünk, és mindenki nyugtatott, mert ezen nagyon kiakadtam. Később mikor újra megláttam, kiosztottam és kérdőre vontam, szerinte nem nyomult, teljesen normális volt az egész... mondtam, neki, hogy ne hívja fel a Barátomat, hagyja békén.


Na szerintetek ezt elmondjam a Barátomnak? Ha nem mondanám el, rosszul érezném magam. Viszont gondolkodtam, hogy adok egy esélyt még a békülésre, ne egy nő (vagyis miattam) miatt vesszenek össze örökre. Gyerekkori barátságról van szó... Barátom így is haragszik rá... Mit tegyek?



#nyomulás #fogdosás #legjobb barát (?!)
2014. jan. 18. 10:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az adok még egy esélyt a békülésre, úgy értettem, hogy egy kis időt adok még a legjobb barátnak, ha nem kezd békülni elmondom. Barátomat meg lehet, hogy még nem kéne ezzel is idegesíteni, épp elég a vizsgaidőszak miatt idegeskednie... A legjobb barátnőm azt mondta, hogy úgyis kiderülne, egy másik ismerősöm meg azt, hogy ne foglalkozzak vele, ez egy visszajelzés, hogy jól nézek ki. Nagyon tanácstalan vagyok...
2014. jan. 18. 11:01
 2/11 anonim ***** válasza:
mondjad. beugratás is lehet a tesztelésedre
2014. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:

minek az embernek ellenség ugye...

én elmondanám. Egy igazi barát tiszteletben tartja a másik "tulajdonát" és nem leszarja.

2014. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment el a szülinapra, és fogdossa a barátnőjét, plusz le is sz_ja.

Az én pasim barátai közül bármelyik azt mondta volna inkább, hogy hazakísér, nehogy bajom essen, és a hazakísérés mögött nem lenne semmi.

Akinek ilyen jó barátai vannak, nem kellenek ellenségek.

2014. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki.Az ilyen nem barat de meg" ellensegnek is rossz."
2014. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
100%, hogy nem beugratás. Barátom mérges rá, pár hónapja nem is beszéltek. Én is megmondtam neki, hogy szép barát. De már nagyon be volt rúgva... Bennem is volt alkohol, de a fogdosás után kiszállt belőlem mind. Ja és még egy "vicces" dolog. Miután kérdőre vontam, és mondtam, hogy ezt el fogom mondani Barátomnak, ezt válaszolta "De hát adtam cigit!" (nem dohányzom, de tegnap valahogy kívánta a szervezetem, bár ez hülyeség, na mindegy, nem ez a lényeg). Ez nem normális! Fogtam a fejem...
2014. jan. 18. 11:22
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
ez szimplán egy világ gyökere.
2014. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor is mondjad el
2014. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmondanám neki. Már csak azért is, hogy a havernak véletlenül se legyen ideje berágni és visszaadni a sztorit egy kicsit másképpen..
2014. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha esetleg kibékülnének, és a Barátom hazugságban élne. Mindenképp el fogom mondani neki. Egyre jobban hajlok afelé, hogy inkább ma, amíg még friss a dolog.
2014. jan. 18. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!