Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők között miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők között miért olyan kevés az igaz barátság?

Figyelt kérdés

Miért fúrják egymást? Miért beszélik ki a másikat a háta mögött?

Alapból ilyen gerinctelenek?



2014. jan. 18. 12:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs egy barátnőm se.Akik régen voltak,kétszínű sz.arháziak lettek.Jól elvagyok én a fiú haverjaimmal.Bennük még nem csalódtam!
2014. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

10:

15 évesen azért még elég keveset tudsz az életről. Pláne a nőkről, még gyerekek vagytok.

2014. jan. 18. 12:39
 13/20 anonim ***** válasza:
szerintem ne írj le 10#-es vagyok...a barátnőm most lesz 18 ... és ő sokat tud az életről én is hallok sok mindent!!! nem ismersz nem tudom mit gondolsz magadról hogy itélkezel amikor nem is ismersz ? (inkább ne is ismerjelek meg) de érettebb vagyok mint az átlag 15 éves kis p*#...-ák
2014. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kérdést *
2014. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Majdnem le tudtál írni 1 helyes mondatot :)
2014. jan. 18. 13:16
 16/20 anonim ***** válasza:
Kicsi koruk óta úgy vagyunk mi nők nevelve, hogy "ha majd férjed lesz", "ha majd találsz egy fiút", "a fiúk ezt szeretik", "a fiúk azt nem szeretik", "egy fiúnak se kell ilyen hisztis lány" stb. A nőknek kiskoruk óta azt tanítják, hogy a házasság legyen a céljuk, erre törekedjenek. Kivel? Természetesen egy férfivel. Ezért a nők egymásban a riválist látják és nem munka vagy sikerek terén - ami pedig szerintem jó dolog lenne, hanem a férfi figyelem miatt.
2014. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát azért egy 18 éves sem harcedzett csatakanca még :D
2014. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"csatakanca" ezen kiégtem :DD
2014. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Költőnő? ***** válasza:
miért, tök találó szó :))
2014. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez egy tényleg nagyon jó kérdés.

Az azért nem igaz, hogy gerinctelenek, ne menjünk már át sértegetésbe..

Én jelenleg 18 éves vagyok, eddig volt úgymond két legjobb barátnőm. Aztán persze rájöttem, hogy még sem azok.

Jó kérdés, én is egyre kevesebb igazi lány-lány legjobb barátságot látok.

2014. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!