Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha teljesen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha teljesen el vagyok kenődve, semmi életkedvem, depressziós is vagyok, mert sosem kellett még egy lánynak sem és most is folyton elutasítanak vagy teljesen érdektelenek a lányok az irányomba?

Figyelt kérdés

Én próbálkozom folyamatosan, de úgy látom a külsőm nem fogja meg őket már az ismerkedés elején sőt, volt aki ilyen undorral nézett rám, amikovr volt bátorásgom leszólítani a városban és valahogy már nekem is elment a kedvem ettől, hiszen tudom előre, hogy úgysi elutasítaank a lányok. Aztán, akikkel facebookon is ismerkedme, ők sem nagyon jelezénk, hogy odáig lennének értem, mindhta mindenki a tökéletes külsejű, magas pasikra bukna én meg alacsony fiúként nem is létezeme a szemükben. Boldogtalan vagyok és már reménytelennek látom a helyzetemet, úgy látszi én már sosem fogok egy lánynak sem kelleni, csak, mert külsőre selejt lettem, míg mások jól néznek ki. :'(

Már az öngyilkosságon is gondolkozom, mert ez így nem élet.


2013. febr. 9. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szombat van menj rugj be
2013. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-.-'
2013. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok,és ronda.

Asszed érdekel bárkit is a magasság?:D

De én jól elvagyok egyedül is.

2013. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is megyek és veretem az éjszakát neki mindjárt, menj te is igyál 2 felest meg egy sört. Boldogabb leszel abban a pillanatban, megjön a kedved és máris odamersz majd menni a csajokhoz és reggelre két csöcsös csajjal ébredsz egy ágyban! :D
2013. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért szült meg anyád és nevelt fel, hogy fejbelődd magad, mert nem ölelgethettél kedvedre pár nőivarú humanoidot? Ha már az én adómon iskolába járattak, kérve kérlek, legalább légy hasznos tagja ennek a korcs társadalomnak.
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz nem mentem ma sehová de rendeltem egy pizzát meg vettem egy üveg bort ugyhogy most azt iszogatom tedd ezt te is :)
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért szült meg anyád és nevelt fel, hogy fejbelődd magad, mert nem ölelgethettél kedvedre pár nőivarú humanoidot? Ha már az én adómon iskolába járattak, kérve kérlek, legalább légy hasznos tagja ennek a korcs társadalomnak.
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Már csak azért, mert ismerek egy jóképű, jó kiállású 40-es férfit is, akinek nincs barátnője pl. (nekem bejönne) és szerintem ő sem készül öngyilkos lenni.


Te mennyi vagy? Nem lehet, hogy csak túl türelmetlen?

2013. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 4/7


Nekem még ez sem használnak, a bulizós csajok meg különösen felszínesek és válogatósak külsőre. Én meg rendes barátnőt keresnék, de hát úgy látszik nagyon ronda vagyok. :(

2013. febr. 9. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
De igen, pont ez az élet! Mindenki él át kudarcokat. Fel kell állni és menni tovább! Engem már 166-szor utasítottak vissza, és egy mosolyt sem kaptam. De megyek tovább, addig, amíg nem találok olyan csajt, aki képes elfogadni a külsőm, de bízom magamban, mert belül értékes ember vagyok.
2013. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!