Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Randim" lesz ma de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randim" lesz ma de hogy viselkedjek ha ez történik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, netről ismerem a srácot.. szóval vakrandi vagy mi lesz..

több célzást tett h mit szeretek meg jelezteh vesz vmit, de nem tudom én nem szeretem ezt mert első talin ő sem ismer, és ha nem jön be mondjuk nekem sem tökre szarul érezném magam ha bármit is elfogadnék utána meg elutasítom.. ugyanígy ha meg akarna hívni vmire..

szerintetek?

nem akaork bunkó lenni meg kedves gesztus csak nem szeretek senkit sem kihasználni

18l


2014. jan. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

mondd meg neki hogy te így érzed és első találkozásnál zavarban lennél emiatt

ha normálisan megmondod, nem hiszem hogy bármi baja lenne vele

2014. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéltesd. Az mindig jó, mert simán feltudod addig térképezni és időt nyersz vele:D
2014. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abban, hogy meghív valami ebédre vagy hasonlóra abban nincs semmi rossz.


Nyugodtan elmondhatod neki, hogy nem szeretnél tőle kapni semmit, ha esetleg valami tárgyi ajándékra gondol(sz).

2014. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, férfiként azt mondom, hogy illik venni valamit, vagy fizetni a dolgokat első randikon. Bár egyre inkább úgy érzem hogy ezzel nagyon be lehet fürödni, szóval első talinak jobb valami semleges, olcsó hely, és nem egy étterem :D


De a kérdésre válaszolva, ez egy jel is lehet, hogy visszautasítod a meghívást, ajándékot ha nem jönne be. Meg amúgy is azt vallom, hogy inkább legyél 1x bunkó, minthogy feleslegesen húzd az agyát, és pazarold az idejét.

2014. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jahde nemaz hanem netről ismerem és egy idegent ő is elhívna? :O v nemtom nekem ez fura lenne..
2014. jan. 19. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond hogy fizessétek felesbe,így nem lesz kellemetlen,meg gondolom első randira nem egy audit akar venni hogy aztán gáz legyen visszautasítani.töltsd el vele jól a napot,és max közöld vele,hogy,sajnálod de nem tetszik neked,pedig nagyon jól érezted vele magad.
2014. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a fura abban hogy élőben akar megismerni? :D
2014. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!