Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvaltoztam, de a multam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvaltoztam, de a multam elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés
Szoval alapjaban veve egy ertelmes, nem felszines lany vagyok, eros suliba jarok. Viszont eleg szabadon neveltek es ez azt eredmenyezte, hogy semmit nem kaptam kezhez, hogy mi jo es mi rossz es ezert mindent atelek es a sajat boromon tanulok meg mindent. Most zarult le egy elegge kicsapongo korszakom. Sokat pasiztam, idegenekkel, reszegen, es ugyan nem fekudtem le senkivel de minden mas tortent, tobbszor is. Rajottem hogy ez rossz, hogy nekem tobb kell, es hogy nem engedhetem hogy igy kihasznaljanak. Igy is alternativabban latom a dolgokat mint masok szoval szerintem amig nem artok masoknak az nem erkolcstelen es az en maganugyem, de akkor is megbantam, viszont orulok hogy megtapasztaltam ezeket mert igy mar nem ugy dobalozok a szavakkal hogy ne csinaltam volna mar. Szoval lezartam ezeket, nem is vagyom mar erre, szeretnek szerelmes lenni, rendesen osszejonni valakivel. Szerintem 10 ev mulva mar csak legyint az ember a kamaszkori hibaira es szerintem pont idoben hagytam ezt abba de ez most ennyire elfogadhatatlan lenne? 16 l
2014. jan. 19. 17:07
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:

Ady is megmondta, hogy lehet a nő akármilyen k**va csak hozzám legyen hűséges.

És én is osztom ezt a nézetét, hiszen k**vából lesz a legjobb feleség. :D

2014. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen?? :DD

Azt hittem, egy 25 éves nő írja, hogy ő megváltozott. :DD

Szerintem még bizonyíts, aztán majd elfogadnak, később.


Komolyan nevetséges, hogy "pont időben hagytam abba". Még jobb esetben ilyenkor szokta elkezdeni az ember! :DD

DE most már nincs mit tenni, valóban. Éldegélj szépen, tanulgass. Peace.

2014. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!