Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek jelent ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már egy ideje tetszik, és nem tudom, hogy én tetszek e neki. Szerintetek az, hogy egyszer egymás szemébe néztünk kb fél percig, és nem fordult el, nem nézett máshová, csak a szemembe? Néha bunkón viselkedik velem, néha viszont nagyon kedves. Facebookon sosem ír rám. Szerintetek van esélyem?

2014. jan. 19. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjünk is oda helyetted beszélgetni vele? Hívjuk el randira négyszemközt?
2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tudhatjuk. Próbálj meg közeledni hozzá valahogy... beszélgess vele, stb.
2014. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: a véleményeteket kérdeztem. Senki nem kért meg arra hogy gyere is ide..

#2: köszönöm:)

2014. jan. 19. 19:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, hogy a fiúk szoktak e ilyet csinálni ha tetszik nekik valaki.
2014. jan. 19. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Esélyed az biztos van, ha szemeztetek. Viszont elég félénk fiúnak tűnik, hogyhogy neked kellene lépned valamit. Kezdeményezz valami beszélgetést, vagy akár hivasd meg magad egy randira, és kiderül, ő mit gondol rólad. Sok sikert! :)
2014. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem nézek csak úgy hosszan, mélyen egy lány szemébe. Ha csak nem haver, akivel mondjuk beszélgetés közben történik ez. De az más eset. Akár tetszhetsz is neki. De garancia persze nincs. Ezért írtam, hogy próbálj beszélgetni vele.
2014. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!