Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelembe lehet úgy esni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe lehet úgy esni hogy nem ismerem élőben az illetőt?

Figyelt kérdés
csak netes beszélgetés meg kép alapján...
2014. jan. 21. 02:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet, de ez nem igazi szerelem, inkább csak felállítasz magadban egy képet a másikról, teletűzdelve olyan dolgokkal, amik lehet, hogy nincsenek is meg benne, csak te szeretnéd. Igy mondhatjuk tulajdonképpen, hogy nem is magába a személybe, hanem egy ideába vagy szerelmes. Szerintem személyes találkozás nélkül máshogy ez nem lehetséges.
2014. jan. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Költőnő? ***** válasza:

sztem a szó legmélyebb (és általam valóban annak tartott módján) nem.

Ahhoz sztem ténylegesen ismerni kell a másikat.

2014. jan. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én A. Pease megfogalmazását tartom a legkorrektebbnek a szerelemről, és az alapján bizony simán lehetséges.
2014. jan. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te inkább csak egy elképzelt valakibe szerettél bele, lehet, hogy a valóságban teljesen más lenne, mint amilyen a beszélgetések alatt. Ezért inkább ismerd meg őt élőben is, igazán csak úgy derülnek ki a dolgok. Ez még nem szerelem.
2014. jan. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!