Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emike546 kérdése:

Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttem a barátommal azelőtt az egyik barátnőmmel kavargattak.. állítólag csóknál több nem volt köztük, a barátom azt mondta, hogy soha nem érdekelte őt annyira a lány, viszont jó csajnak tartja.. mikor megkérdeztem tőle, hogy ha nem ismert volna meg engem össze-e jött volna vele,erre az volt a válasza,hogy "mittudomén ? igen!" és mikor kint vagyunk egy partyba elmegy a kedvem az egésztől.. amikor hozzászól,vagy rámosolyog megöl a féltékenység.. múltkor például felhozták azt a témát mikor találtak egy kiscicát és együtt simogatták, mosolyogva figyelték egymást.. azt még hozzáfűzném, hogy a csajnak van komoly kapcsolata(akor épp nem voltak együtt mikor a barátommal kavart)szerintetek jogosan vagyok féltékeny ?

2014. jan. 22. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De valószínűleg tini vagy még, majd később visszatekintve te is így fogod látni :)
2014. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az a kevéske, ami történt, előtted történt még. Most a lánynak is van komoly kapcsolata. Nincs miért aggódnod.
2014. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi szükség a féltékenykedésre, mert a barátod veled van, nem pedig a másik lánnyal. A féltékenység legtöbbször önértékelési gondokból adódik.
2014. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19vagyok
2014. jan. 22. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szerinted jogosan vagy féltékeny, akkor szerinted igazából azt a csajt akarja, nem pedig téged, ő jobban kell neki... de ha így látod, akkor miért vagy vele?? Hol az önbecsülésed? És mi tart ebben a kapcsolatban?

Másik lehetőség.. nem jogos. Akkor is hol az önbecsülésed? Miért vagy a semmire féltékeny? Miért gondolod, hogy aggódnod kéne emiatt?

Szóval szedd össze magad, tudd mire vagy képes, mennyit érsz, és ha valaki nem úgy bánik veled, akkor szakíts.

Mellesleg ebben az egészben nincs semmi szerintem, nem jogos. De ha téged ennyire zavar, akkor nem sok élrteme van a kapcsolatnak.

2014. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából tudom, hogy nagyon szeret, DE mégis úgyérzem, hogy jogosan vagyok féltékeny..
2014. jan. 22. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért tűröd? Mi mondatja azt veled, hogy eltűrd tőle, hogy bárhogy is megalázzon? Bárhogy is van, ha csak csendben mérgelődsz, azzal nem oldódik meg...
2014. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!