Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Rózsát a hütőbe rakom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Rózsát a hütőbe rakom akkor tovább el áll?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

igen de ne a fagyóba

mert utána csak addig néz ki jól még ki nem olvad..

2014. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább rakd vízbe, és minden nap vágj vissza egy picit az aljából, de ne egyenesen, inkább ferdén. : )

(Hidd el, tudom, dolgoztam virágárusként : D)

2014. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
2014. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi és ha délben berakom (nem a fagyóba) este kiveszem és ugyhagyom vagy 2órát hagyom a szobába akkor lesz valami baja?
2014. jan. 23. 15:56
 5/8 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert engem csak a szirmai érdekelnek.. azokat szeretném letépkedni és szétszórni
2014. jan. 23. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A hofmant? Ó, azt megnézném! :D
2014. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as sírok:"DDD
2014. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a vázába a víz mellé jeget tegyél, ez is hosszítja az életét

valamint lehet kapni olyan sót, amit a vágott virág vizébe kell szórni, az is tartósítja

2014. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!