Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, mit jelent pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, mit jelent pontosan az a sokat emlegetett "férfiasság", amivel csak olyan kevesen rendelkezünk?

Figyelt kérdés
A tisztelt szeretném megkérdezni arról, hogy mit kell pontosan értenünk a férfiasság, mint kifejezés alatt? Önmagában a szó elég ködös, sokfélét érthetünk alatta, de szeretném, ha valaki vagy akár többen is pontosan leírnák.

2014. jan. 23. 22:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
BIG puculó!!!
2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A szavak képesek elvarázsolni egy nőt, de a tettek beszélnek igazán. ;)


23/L

2014. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"A szavak képesek elvarázsolni egy nőt, de a tettek beszélnek igazán. ;)"


Mondtak már akkor neked olyat, hogy "úgy megraklak, hogy bepisilsz!"? :D

Ne haragudj, de nem lehetett kihagyni!

2014. jan. 23. 23:53
 24/30 anonim ***** válasza:
Mondtak már nekem sok mindent, de ezzel nem varázsoltak el. :D Egyébként nincs harag. :) Értem én... de egy igazi Nő érez, megfigyel, a dolgok mögé lát és beleszeret az életbe, csak aztán a férfiba, aki később ezt az életet jelenti neki. :)
2014. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem te vagy Költőnő, csak most név nélkül? Olyan finoman, ízlésesen írtál, ami ritkaság itt. Mondhatni, igazán nőies! :P
2014. jan. 23. 23:58
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem, Költőnő hülye rövidítéseket használ, és kisbetűvel kezdi a mondatot :D
2014. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem, nem Költőnő vagyok, bár valóban figyelemre méltóak a sorai. :) Ennek ellenére, szeretek verseket írni. :D
2014. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfi akkor férfi, ha van erős tartása, nem sovány és puhány. Azaz ne fújja el a szél és érezzem megtartva magamat, ha kézen fog vagy átölel, ne csak egy végtagot valahol a testemen. Jó, ha sportol(t) valamit ilyen, legalább hobby szinten.


Ami a belsőt illeti: intelligens és bölcs, jártas az élet különböző területein, ésszerű és tud jól irányítani a fontos kérdésekben (pl. nekem sajnos szükségem van arra, hogy lökdössenek és mindenben tanácsot adjanak, mivel nagyon befolyásolható vagyok ilyen téren).

2014. jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
18+19 Valami ilyesmi, csak ritka mint a fehér holló:)
2014. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az a kerdes, hogy mit akarsz a ferfiassagoddal elerni? Mindenre lehet megfelelo not talalni... a lenyeg, hogy ha csak szex kapcsolatot akarsz, akkor ne eroltesd egy olyan novel, aki nem erre vagyik. Hagyd bekeben, ne csapd be, ne jatszd meg magad. Ha nem vagy eleg jo pasi, hogy osszeszedj egy not szexre, akkor maradnak a fizetos lanyok.
2014. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!