Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezért a lányért küzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezért a lányért küzdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy megismertem egy csajszit, de fogalmam sincs, hogy most mi a helyzet... elhívtam randizni, de azt mondta, hogy nem rég lett vége és mondta szívesen megismerne ha nem randiként mennénk... mondom oké egye fene... aztán valamiért nem volt neki jó az időpont engem meg nem is érdekelt már aztán úgy egy hónap múlva felhívott, hogy találkozhatunk... találkoztunk kicsit döcögős volt de végül is eltudtunk beszélgetni nevettünk is meg minden, de volt néhányszor egy kis hatásszünet, nehezen oldódtam fel, na mind1... és ennyi, kicsit mintha azt vettem volna rajta észre, hogy kínos neki valami vagy kényelmetlen a helyzet amikor találkoztunk... most nem tudom, hogy mit csináljak érdemes e rá várni vagy inkább lépjek tovább? arra gondoltam megkérdezem párnap múlva eljönne még valahova velem és ha nemet mond akkor inkább hagyom az egészet?!

2014. jan. 24. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
"nem rég lett vége egy kapcsolatának" amúgy passzolunk egymáshoz sok a közös
2014. jan. 24. 17:01
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi a fogalmazásért, kicsit siettem :)
2014. jan. 24. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem még egy próbát megér, ha amúgy passzolnátok. de ha akkor is így megy, meg akkor is hivatkozik a szakítására, az mindenképp felejtős.
2014. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 24. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is meger egy probat,a masik randin szerintem nem lesz olya feszult a hangulat,de ha igen vagni fogod hogy ez nem megy!
2014. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!