Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Mit gondoltok erről? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval..mindjárt betöltöm a 16-ot, de még nem volt senkim. Most hogy ennyi idős vagyok kezdem hiányolni ezt a dolgot az életemből. Nem azért akarok valakit, hogy menő legyek..ez nem érdekel! Egyszerűen mindenhol szerelmeseket látok..sokszor még nálam fiatalabbakat is. Tudom hogy ez hülyeség mert még bőven fiatal vagyok, de kezdem úgy érezni hogy máris késésben vagyok. Nem is zavarna annyira ez a dolog ha legalább lett volna udvarlóm vagy valami, de így? Majd 16 évesen a szerelmi életem egyenlő a nullával. Kezdek félni attól, hogy soha nem kellék majd senkinek! De mi a baj velem? Az hogy nem ment át rajtam a fél város? Ha ez az ára -márpedig eléggé úgy tűnik- akor inkább leszek egyedül.

Lehet hogy azért aggódom ezért ennyire mert elég gyerekes vagyok..pl. boldogan futkározom a hóban és csinálok hóangyalt! Olyan lennék mint egy játékos gyerek és ezért nem akar tőlem senki semmit? Pedig szerintem azért ez tolerálhatóbb mint a r_banckodás nem? Ráadásul velem úgy érzem lehet komolyan egy jót beszélgetni bármikor, de nem tudok egyfolytában komor lenni, úgymond a koromnak megfelelően érett lenni. Nekem szükségem van a viccelődésre, a nevetésre a gyermeteg dolgokra!

Ennyire nagy baj ez?


Mit gondoltok? Van/volt még valaki így ezzel? Mi erre a megoldás?



2014. jan. 25. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit elsietni, nem késtél le még semmiről! Majd jön ez magától.
2014. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, hogy gyerek létedre gyerekként viselkedsz. A legtöbb tini azért csinálja ezt, mert ezt látja mindenhol. Nem kell a szintjükre süllyedni és egyből lefeküdni az első jött-ment sráccal, csak hogy pár év múlva megbánd. Mert sokan megbánják ám később!


Majd ha elég érett leszel úgyis fogsz találni egy hozzád való srácot és csak röhögni fogsz a tizenöt éves korodban feltett GYIK-es kérdéseden. :) Nyugi, mindennek eljön az ideje!

2014. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mert szerinted az jobb lenne, ha 16 évesen már a fél város végigment volna rajtad?

Hová sietsz? A szerelmi életed nem attól lesz jó, hogy minél hamarabb belekezdesz és minél több pasid lesz.

Az, hogy lehet veled hülyülni, egy kifejezetten pozitív dolog. Én személy szerint nem bírom, ha egy lánnyal nem lehet önfeledten szórakozni, és csak befásultan, az "élet nagy problémáiról" lehet vele beszélni.

2014. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem késtél le semmiről, bőven ráérsz még bármire. Legfeljebb nem leszel kiégve mint sok kortársad ilyen idős korban.
2014. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom nem csak te vagy ilyen szerencsétlen.
2014. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én 21 vagyok és képes vagyok hó angyalt csinálni bele ülni egy bevásárló kocsiba és rodeózni vele :d ne add fel a hülyeséget soha :D megfogod találni azt aki úgy szeret ahogy vagy :) F
2014. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy sok barátom legyen, nem vagyok gyűjtögető! Nekem csak egy normális kell! Nem sietek mivel nem teszek érte..egyszerűen kezdem kirekesztettnek érezni magam!
2014. jan. 25. 10:23
 8/19 Frepi voook ***** válasza:
100%
A hülyeség nem múlik el de a szerelem eljön majd, ha megtalálod azt aki szeret
2014. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen a bevásárlókocsi!! Én 'rollerezni' szoktam vele! :D Nem hiszem hogy egyszercsak arra ébrednék hogy màr nem akarok hülyéskedni, hozzám tartozik! Úgy tűnik ez nem túl vonzó tulajdonság! :)
2014. jan. 25. 10:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem szerencsétlenség!
2014. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!