Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Mit gondoltok erről? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval..mindjárt betöltöm a 16-ot, de még nem volt senkim. Most hogy ennyi idős vagyok kezdem hiányolni ezt a dolgot az életemből. Nem azért akarok valakit, hogy menő legyek..ez nem érdekel! Egyszerűen mindenhol szerelmeseket látok..sokszor még nálam fiatalabbakat is. Tudom hogy ez hülyeség mert még bőven fiatal vagyok, de kezdem úgy érezni hogy máris késésben vagyok. Nem is zavarna annyira ez a dolog ha legalább lett volna udvarlóm vagy valami, de így? Majd 16 évesen a szerelmi életem egyenlő a nullával. Kezdek félni attól, hogy soha nem kellék majd senkinek! De mi a baj velem? Az hogy nem ment át rajtam a fél város? Ha ez az ára -márpedig eléggé úgy tűnik- akor inkább leszek egyedül.

Lehet hogy azért aggódom ezért ennyire mert elég gyerekes vagyok..pl. boldogan futkározom a hóban és csinálok hóangyalt! Olyan lennék mint egy játékos gyerek és ezért nem akar tőlem senki semmit? Pedig szerintem azért ez tolerálhatóbb mint a r_banckodás nem? Ráadásul velem úgy érzem lehet komolyan egy jót beszélgetni bármikor, de nem tudok egyfolytában komor lenni, úgymond a koromnak megfelelően érett lenni. Nekem szükségem van a viccelődésre, a nevetésre a gyermeteg dolgokra!

Ennyire nagy baj ez?


Mit gondoltok? Van/volt még valaki így ezzel? Mi erre a megoldás?



2014. jan. 25. 10:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha hóangyalt csinálsz, az NEM azt jelenti, hogy gyerekes vagy. Én biztos aranyosnak találnám, ha a barátnőm csinálná. A gyerekesség ott kezdődik, ha azért rúgsz be, hogy "menő" legyél például. Én mindjárt 17 leszek, és csomó hülyeséget csinálok, tavaly még poénból építettem hóembert is, és szerintem most hétvégén is fogok valamit hóból, már csak azért is, mert behalok azon, ahogy a kutya féltékenységből szétrombolja az egészet utána :D Biztos majd találsz valakit, nem kell elsietni, elég lesz ezen aggódnod 3-4 év múlva.
2014. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lol :D Nem késtél le semmiről, én 17 vagyok és még nekem sem volt senkim, de nem is hiányolom az életemből egyelőre, mert felesleges még :) Inkább tanulok, hogy felvegyenek majd arra a szaros egyetemre, aztán legyek valaki xD Na, ez lényegtelen :D Szerintem jó, hogy benne vagy hülyeségekben :D Én is minden ilyenben benne vagyok, múltkor építettem egy nyulat hóból, aztán felraktam a fára, a kutyám meg le akarta szedni, aztán leesett onnan és pofára esett szegény :/ Sőt...Talán szánkózni is el fogok menni, ha lesz hó, csak a régi idők kedvéért :D Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ez a viselkedésed teljesen normális és ne változtass ezen csak azért, mert mást látsz másoktól.Mindennek eljön majd az ideje, nem kell aggódnod a szerelem miatt :)
2014. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nálunk van hó! Majd építek valamit! :)))
2014. jan. 25. 10:40
 14/19 C0r3 ***** válasza:

Nekem sem volt még barátnőm. Vagyis volt, de kicsi voltam hozzá és éretlen,szóval azt nem számítom bele :D Én is szintén irigylem azokat a párokat, akik ilyenkor együtt filmeznek, sétálnak stb. A megoldás? Hát.. :D Én futok, edzek, filmezek,zenét hallgatok. Nem nagyon fogok egy lánynak sem udvarolni,vagy valami. Majd ha bejövök valakinek leszólít. Így lett az első (majdnem) barátnőm is :D Nekem túl kínos ez az udvarlós cucc. Egyébként meg r1.banckodás = gyerekeskedés. Legalábbis én így látom. Aki r1.banc az képtelen elfogadni, hogy még éretlen és buta egy normális kapcsolathoz, és be akarja bizonyítani, hogy képes szerezni magának pasit. Na ez össze is jön, ezután meg jön a szokásos sírás, hogy megb~szott és otthagyott :D

Nem fogsz vele semmit veszíteni ha lesz egy pasid. Nem leszel tőle nagyobb kva. A gyerekes dolok meg nagyon jók. Én is szeretek hülyéskedni a haverjaimmal. Ennek ellenére néha komolynak is kéne lenned. Ki akar olyan csajjal járni aki mindent elhülyéskedik? A másik pedig az, hogy lehet, hogy a külsőd miatt nincs barátod. Bár ezt nem tudhatom. Kérdezd meg 1 semleges/ismeretlen csávó véleményét, és megtudod mit változtathatnál. Good Luck! :)

2014. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond Veled, és egyáltalán nem vagy szerencsétlen! Nekem 17 éves létemre nem volt még senkim, én is érzem néha ennek a hiányát, de nálam mondjuk más, mert én valamiért eleve elutasítom a fiúkat, ha próbálkoznak, annak ellenére, hogy szívem szerint nem mindig tenném ezt.:/


Ami pedig a viselkedésedet illeti, szerintem ez még cuki is egy normális fiú számára. És pont, hogy szerencsésnek mondhatod magad amiatt, hogy ilyen önfeledten tudsz hülyülni, "gyermeteg" dolgokat csinálni.:)


Sok sikert, úgyis hamar találsz valakit/valaki megtalál Téged, ha nem keresel "görcsösen"! ;)

2014. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vagy lekésve semmiről.

Én 16 évesen ismertem meg a párom, azelőtt senkim se volt, még csak nem is csókolóztam. Egyszer kaptam egy homlokpuszit egy sráctól a suliba, de több nem volt senkivel sem.

De én sose gondoltam arra. hogy kell valaki. Nem foglalkoztam ezzel és hagytam hogy menjenek a dolgok és tessék :) Már 4 éve boldogan együtt vagyunk :)

2014. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
aki aszt ondolja hgy szerencsetlen aki 16 evesen meg nem sexel es nem volt fiuja vagy csaja az huly a szerelem egyszer eljon most nem kel 16 evesen lefekudni minden sracal fiuval majd az igazi is eljon elobb utobb
2014. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj Pöttöm! Mindennek eljön az ideje!
2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Pöttöm! Ez tetszik..aranyos! :)
2014. febr. 1. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!