Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik, de baratnoje van /folyt/?

Figyelt kérdés
En is tetszem neki, es azt mondta, h lenne velem ha nem lenne baratnoje de van, es szereti, de engem is megorulok mit tegyek ????
2014. jan. 25. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélj vele többet, és ezt tisztázd is le vele, mert

- rád aggatjuk a sz--rkeverő ribbancs jelzőt,

- gondolnod kellene arra, hogy ez mekkora szemétség a barátnőjével szemben, illetve

- fel kellene fognod, hogy a pasi egy s---gfej, és kamugép is, ha ilyet mondd más lánynak, mikor barátnője van - ergo fel kellene fognod, hogy ne akarj vele lenni, mert nem gondolja komolyan a nőkkel.


Mellesleg azért mond ilyet neked, mert növeli az egóját, ha a lányok odavannak érte, ezért fényez téged, hogy TE oda legyél érte. De őőő halálosan szerelmes a barátnőjébe. NA PERSZE....

2014. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor meg lehet eselyem ?
2014. jan. 25. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Küldd rá a barátnőjére az albán maffiát.
2014. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam mar rajta :D
2014. jan. 25. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom semmit nem fogtál fel abból, amit írtam! Nem az a lényeg, hogy van e esélyed!!! NEM, NINCS. Most akkor jó?
2014. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De o nem ilyen ... Randin is voltunk ... DE LEHET :'(
2014. jan. 25. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Randin is voltatok, a barátnője mellett, akit "szeret"?? :P

Majd ha te leszel a barátnője, akit szintén "szeret", szerinted veled nem fogja ezt tenni? Ó de naív.

2014. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen ... De engem szeretne mert amikor baratnoje lett engem meg nem ismert
2014. jan. 25. 12:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted miért nem hagyja el a barátnőjét? Látom, te csak pozitív választ vagy hajlandó elfogadni... Akkor meg minek kérdezted?! Mert pozitív választ aztán nem fogsz kapni. Térj már észhez.
2014. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
El fogja vmikor biztos
2014. jan. 25. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!