Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy csak azért jöttem össze egyik haverommal hogy közelebb legyek ahhoz akit valójában szeretek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, de nagyon buta vagy. Inkább jöttél volna össze azzal akit szeretsz és nem azzal akit nem. Másik érzéseivel játszol. Örülnél annak ha az akit te szeretsz veled csak azért jönne össze, hogy aki neki teszik/szeret közel legyen hozzá? Gondolom nem. Szakíts inkább.
2009. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Tinip*csa vagy. Dögölj meg.
2009. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

háth am tudja h nem őt szeretem mert elmondtam neki de azt mondja annyira szeret akivel most vagyok hogy ő ezt elviseli meg hogy ez a kevés idő is öröm számára velem

de oltsatok még jól esik am mert tom h szakítani kell

és ehhez kell erő adjatok még dühöt.

2009. dec. 5. 10:36
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Gusztustalan.
2009. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Kétségbeesett döntés volt részedről. Csak sajnos ezzel lehet még inkább fájni fog a dolog. :(

Egyébként szimpi vagy, nem akarsz velem randizni? :P

2009. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Rendes vagy mostani pasiddal hogy legalább ezt az örömöt megadod neki! :P Ilyen csajjal nem mindenhol találkozik az ember!
2009. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nah háth most nézzétek már most itt kezdjek pasizni? :.d

szerintem nem jó döntés a részemről am.. xd

hova valósi vagy te meg? XD utolsó előtti..

2009. dec. 5. 13:14
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Győr-Moson-Sopron megye. Te? Amúgy hogy nézel ki? :P
2009. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ak jó messze..

hidd el nem vok a legrondább xd

am eh 18 vok rem te nem vm 13.14 ..

de mind1 én nem szeretnék ismerkedni elég udvarlóm van :D

2009. dec. 5. 13:37
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
26 vagyok. Oké, megértem, de azért ha gondolod, írj privit. ;) Jófejnek tűnsz! :P Szívesen msneznék veled.
2009. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!