Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú képes kb 1 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú képes kb 1 órát utazni, hogy találkozzon egy lánnyal, akkor érdekelheti a fiút komolyabban?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés, már beszélünk egy ideje. Kb 1 órányira lakunk egymástól, és ritkán van szabadideje, de ha képes miattam eljönni, hogy élőben is találkozzunk, akkor lehetnek esetleg komolyabb szándékai is, vagy ettől függetlenül még szórakozhat velem? Nem fogunk lefeküdni meg semmi ilyesmi, csak sétálni fogunk a szabadban vagy kajálni valahol.
2014. jan. 28. 19:58
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem feltétlenül lehet komoly... ha már sokadjára megtette ezt és nem dumál mindig a szexről vagy meg sem próbál lefektetni akkor kimondhatjuk hogy nem csak azt akarja.
2014. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem... Aki egy órára lakik tőled és leutazik, hogy lásson, az biztos, hogy semmit sem akar tőled csak lefeküdni veled. Jobb ha már eleve lerázod, mert az ilyen nagyon nyomulós és később lehet, hogy még bajod vele.
2014. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy délutánt megérhet egy új kapcsolat reménye. Volt már erre példa sokszor. Ha nincs senkije, legalább szeretné jól érezni magát kettesben egy lánnyal. Sokaknak már ez is nagy dolog.


Kajálás helyett inkább cukrászda :)


44/F

2014. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, ennyiből nem lehet eldönteni. Talán abból lehet kiindulni, hogy ha kizárólag csak a szex érdekelné akkor nem vesződne utazással hanem keresne erre alkalmas partnert ott ahol ő lakik.

Szóval több érv szól a komoly szándék mellett de felesleges is belemenni ilyen fejtegetésbe. Előbb találkozzatok és akkor már többet fogsz tudni.

2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de 1 óra az nem sok :). Én minden héten kétszer utazom másfél órát azért, hogy otthon legyek 40 órát, amiből 15 veszekedés. Nem sok az az 1 óra.
2014. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ennél többet utaztam egy neten megismert lányért. Ő állandóan késett, holot ő a pesti, én vidékről jártam be. A vége az lett, hogy csak hülyített és kihasznált, ezért szakítottam a kapcsolatot. Én teljes mértékben komolyan gondoltam, sajnos ő nem, pedig 1 évvel idősebb nálam. 23/F
2014. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4-et is bírnék azért akit szeretek, de sajna ez már nemfog megtörténni :(
2014. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 1 óra az ut a munkába
2014. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem suliba 3/4 óra az út, és ez minden hétköznap 2-szer. 1 óra az semmi.
2014. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!