Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifogások csupán, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogások csupán, vagy tényleg nem ér rá, hogy találkozzon velem?

Figyelt kérdés

Múlt héten az volt a kifogás, hogy nem engedi az anyja. Azelőtti héten az, hogy a szülei még nem kaptak fizetést.[végül megkapták, és találkozhattunk] Ezen a héten az a "kifogás", hogy hétfőn fontos dolgozatot kell írnia. Kezdjem azt hinni, hogy nem akar találkozni, és csak kifogásokat keres, vagy pedig tényleg nem ér most rá?


18L 18F


2010. dec. 8. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még.
2010. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem tényleg nem ér rá.bízz benne egy kicsit és ne hisztizz rámehet a kapcsolatod, tapasztalatbol mondom...

20/L

2010. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt 1x, hogy kitalálta, hogy legyen vége. És kiderült, 2 héttel utána akart találkozni 1 másik csajjal. Szóval most ezért vagyok iszonyat bizalmatlan.
2010. dec. 8. 00:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol tudom, hogyha 1 18 eves fiu talalkozni akar egy lanyal, akkor kap ra megoldast, hogy lathatsa.

18 f/karpatalja

2010. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
találkozott is vele vagy csak akart? mert ha nem akkor gondolom azért mert téged szeret...
2010. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én ha egy lánnyal találkozni akarok, akkor olyan dolog nincs, amit ne tudnék más időpontra pakolni. vagy más időpontot ajánlok. Ebből is látszik kinek mi a fontos. Neki te a fontossági listáján a sokadik pont alatt vagy. Sorry

F

2010. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta a barátnőm...egy ideig elvoltunk utána 2 hétig szinte sose ért rá mindig csak kifogásokat keresett... dobtam a pcsába...
2010. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem találkozott a csajjal. Amúgy nem tudom...Úgy volt, karácsony előtt találkozunk, lehet hogy az anyja ütemezi úgy egyrészt, hogyaddig ne is legyen ideje rám. Mivel még anyukával él, és anyuka tartja el, az van, amit az anyuka mond. Dobni nem fogom, majd délután megkérdezem, jövő hétvégére van-e valami programja. Azt meg nemtom felfogni, hogy EGYÜTT miért ne tanulhatnánk...
2010. dec. 8. 00:49
 9/11 Funktasztikus ***** válasza:
100%
már az elsö mondatbol levágtam hogy terel XD
2010. dec. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha együtt tanultok abbol ugyse lesz tanulás...ne hisztizz nincs ha nincs ideje rád, nálunk is ez van most jön a vizsgaidőszak karácsonyi hajtás...türelem
2010. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!