Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lassan már depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan már depressziós leszek.

Figyelt kérdés

Van egy srác, pár hónapja ismerkedtünk meg és ő azt hiszem szerelmes lett belém, de elmondtam neki, hogy hazudtam valamiben (nem fejteném ki, hogy miben mert ez most nem lényeg) akkor megharagudott rám kicsit, de azt mondta, hogy arra esélyt ad, hogy tovább beszélgessünk csak nem annyit mint ezek előtt és aztán majd alakul valahogy. Most én szerettem bele de nagyon és elviselhetetlen ez az érzés. Először vagyok szerelmes életemben és szinte biztos vagyok benne, hogy nem lehet az enyém. Már hetente egyszer vagy kétszer beszélgetünk, azelőtt meg minden nap egész nap, még hajnalban is meg amikor dolgozott én meg suliban voltam még akkor is. És ez egyik napról a másikra megszűnt. Reggel ő az első gondolatom, este meg az utolsó és mindig azon gondolkozok, hogy mekkora ökör voltam, hogy így csináltam és kicsúszott a kezeim közül. Azóta mindig írok neki, ő látja de nem válaszol, néha ír pár szót de én meg 10 percenként nézem, hogy írt-e valamit. Ha üzenetet kapok akkor is imádkozok, hogy ő legyen az de sose tőle kapom. Nagyon sokat sírok miatta, ő ezzel tisztában van és azt mondja, hogy sajnálja, de én meg úgy érzem, hogy lassan beleőrülök. Amikor erről beszélgetek vele akkor a mellkasomban érzem, hogy rossz. Nézegetem a képeit, visszagondolok arra, hogy milyeneket beszélgettünk régebben és patakokban folyik a könnyem. Ha minden igaz akkor 1-2 hét múlva találkozunk. Nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot, de így már nem bírom tovább. Mindig szomorú vagyok, rossz kedvem van, kedvtelen vagyok és csak ő jár a fejemben. Közben meg mondta, hogy ő elkezdett ismerkedni. Na akkor azt hittem, hogy a falnak megyek amikor megláttam. Igaza van persze, ő dönti el, hogy mi legyen de borzasztó ez nekem, hogy nem tudom róla terelni a gondolataimat és úgy érzem, hogy lassan megfulladok ebben. Hiányzik az is, hogy beszélgessek egy fiúval de egyszerűen nem akarok más fiút megismerni mert nekem csakis ő kell. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

17/L


2014. jan. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
:(
2014. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy ha szerelmes zenét hallok akkor is egyből sírnom kell mert olyan mintha rólunk szólna.
2014. jan. 30. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ez önsorsrontàs. Pontosan ismerem amit érzel (kb. fél napja történt legutoljára), de én nem sírok. A legjobban akkor jársz, ha abbahagyod a képei nézegetését, kifújod az orrod, beraksz valami vidám zenét, és azzal töltöd az idődet amit szeretsz (rajzolsz/olvasol/kirakatot nézegetsz/sportolsz/stb.), a lényeg az, hogy kikapcsoljon. A sírástól az ember elfárad. Én eldöntöttem, hogy nem sírok, megjegyzem, szerintem nekem több okom van sírni. Mindenesetre, levelezhetsz vele, de hangosítsd fel a mobilod, hogyha ír, jelezzen, és ne kelljen percenként a mobilra nézned. Ennyit tudok segíteni.

14/L

2014. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig hangos de sose ír, csak én nézegetem. Nincs hobbim amúgy, nincs semmi ami leköt. Eddig tanultam is mert azt akartam, hogy kicsit büszke legyen rám meg ő valahogy motivált, de már nem. Oda se tudok figyelni arra amit tanulni kell.
2014. jan. 30. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna hazudni neki. Ha akkor megtetted, máskor is megtennéd... Ennyi. Amúgy tök fölösleges depisnek lenni emiatt...őőőőő csak őőőőőő, ez a tini duma... Van még időd :D
2014. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki :)
2014. jan. 30. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Még hülye is vagy, értelmetlen választ adsz...

Esélyed sincs.

2014. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát te nagyon fogyatékos vagy.
2014. ápr. 29. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!