Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten flörtölsz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten flörtölsz és pasikkal beszélgetsz akkor az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
csak beszélgetés,név,kép nélkül
2014. febr. 1. 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, viszont ha erre szükséged van az azt jelenti,hogy nem elég az amit a párod nyújt neked.
2014. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, annak számít. Az én barátnőm is folyton ezt csinálta, meg is lett az eredménye
2014. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én tudjátok mit nem értek? Hogy mi a jó nyavalyáért kell lepontozni a normális válaszokat? Mind1.. kár hogy ez az oldal már teli van annyi értelmi fogyissal hogy nem igaz.. Tisztelet a kivételnek!


18L

2014. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen, könnyen azzá válik. Az én feleségem is ártatlan FB-s kommentekkel kezdte, aztán a házasság szétrombolása lett a vége. A flörtölés, bókolás pillanatnyi, ha akarod ártatlan, ha akarod, komolyra fordítható. Ha ismétlődő, visszatérő, az már nem flört, hanem kezdődő viszony. Ilyenbe csak akkor menj bele (becsületesen), ha a másik kapcsolatodról már lemondtál, különben tönkreteszed azt, és a saját hibádból fogsz szenvedni, de az(addigra már volt)párodat is meggyötröd.
2014. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!