Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Izmos nőről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Izmos nőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon nőies alakom van (nagy mellek,arányos csípő és nagyon vékony derék), viszont sokat edzek és elég gyorsan izmosodom (szinte minden izmom látszódik és hasam is már enyhén kockás). Sajnos nem tudok ellen semmit sem tenni :(. Ez mennyire undorító egy férfi számára? képet nem küldök!

köszönöm

23/L



2014. febr. 1. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorító az. Csak ne legyél 2 ajtós szekrény, mert az már rémisztő lenne :D Amúgy semmi baj azzal, ha egy nő sportol rendszeresen. Sokkal jobb, mintha ha egy 150 kg-os tank lenne.
2014. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondni. Linkelj legalább valami hasonlót.


Egyébként ha zavar, akkor mondjuk ne végezz súlyzós edzést és ne diétázd le magad teljesen. Szóval tenni éppen tudsz ellene.

2014. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb a bicepsze és még több sört is megbír inni ,mint én az a kapcsolatunk rovására mehet.
2014. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem tetszenek az olyan lányok akiken már úgy látszanak az izmok h meg sem feszíti őket.
2014. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mivel lassan már 7 éve testépítek, így nálam ez egy hatalmas plusz lenne. Nagyon tetszik, ha egy lány nem hanyagolja el a testét és izmosabb.
2014. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy lány szerintem legyen kecses,törékeny(ez alatt nem az anorexiásat értem).Ha van egy kis izma,az még jó de ha olyan erős,mint egy férfi,az már visszataszító.
2014. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! nem vagyok ajtós szekrény (164/55 kg), de befeszítés nélkül is látszanak az izmok , csak a fenekemen nem , de azon inkább érződik, h izom

az alakom kb, de a combjaim izmosabbak és a derekam vékonyabb: [link]

2014. febr. 1. 19:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha izmosabb a combod és vékonyabb a derekad, akkor az teljesen jó. Mert a képen a lánynak elég vézna lába van és semmi csipője nincs.
2014. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Álomszerű.
2014. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a legszebb alak.

Aki szerint undorító azt vágd pofán.

2014. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!