Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmosabb férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmosabb férfiak! Mennyire jönnek be nektek az izmos csajok?

Figyelt kérdés

Van,akinek kifejezetten a saját testalkata tetszik másik nemnél ill. pont fordítva, vagy nagyon mindegy?Szerepet játszanak a méreteid abban amit vársz egy nőnél?Ha a barátnőd hajlandó lenne elvinnéd magaddal kondiba ?ja, leszögezném nem drabális állatokra gondolok,hanem pl:

[link]


2011. nov. 29. 18:38
1 2
 1/15 aszomszedneni ***** válasza:

szerintem kb. mindegy , nekem spec. bejön a képen látható csaj :)

F25

2011. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha picit izmos, de nem kell a ló túloldalára átesni.
2011. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez a csaj pont határeset, ő még tetszik de ennél izmosabb már biztos nem kellene. Egyébként ne hidd, hogy csak azért mert egy férfi gyúrós akkor már be is jönnek neki a férfiasan izmos csajok.
2011. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A férfiasan izmos csajok persze ,hogy szinte senkinek nem

tetszenek.Nem erről beszélek!

2011. nov. 29. 19:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak azért mondtam, mert a képen látható csajon több az izom mint a legtöbb mai férfin.
2011. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igen nagyon :)


21/F

2011. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 .Daniel. ***** válasza:
Szép ez a nő. Azért a hardcore gyúrós csajok nem a legjobbak valljuk be, de az ilyen izmos csaj szexi. Persze kell hozzá arc is(szőrtelen):) Szerintem semmi sincs akkor, ha a csajod izmosabb mint Te, ugyan úgy mint mikor kövérebb mint Te.
2011. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Nekem nem tetszik a nőn a kocka has, sem az izmos kar.

2011. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
műszaki egyetemre járok(tehát rengeteg a fiú), és van női egy tanárom aki szintén nagyon sportos, mert egy edzőtermet vezet. kb az egész kar dugná, mint a lopott biciklit. úgyh ennyit arról, h az izmos nők undorítóak
2011. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

bár én vékony srác vagyok de ez a csaj nagyon bejön, nem is tudtam eddig, hogy tetszenek a kicsit izmos csajok:)

21f

2011. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!