Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak, hogy ne szomorítson el, hogy míg másoknak szinte mindig van párja, én mindig egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez ilyen dolog,erre nem lehet választ adni. :(
2014. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Attól, hogy van párja valakinek nem biztos, hogy boldog.
2014. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindig boldogok az emberek egy kapcsolatban, viszont így olyan, mintha az én életemből minden örömével-nyűgjével együtt kivágtak volna egy részt.
2014. febr. 2. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Nos ez engem is érdekelne :)

Azt hiszem 1 hajóban evezünk :P

De mostanság valahogy elvagyok és annyira nem csesztet az a dolog persze sajnos akármennyire is próbálom elfelejteni vagy nem törődni vele mindig előjön és iszonyatosan szar érzés.

2014. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mióta nincs párod?
2014. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sose volt.
2014. febr. 2. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs....:D Pedig ezért nem vagyok olyan csúnya lány XD [link]

17/L

2014. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

és akkor ez itt a reklám helye :D

tényleg nem vagy csúnya :)

2014. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem volt semmi tapasztalatom az ellenkező nemmel kapcsolatban , azt gondoltam jaj de hiányzik meg milyen jó másoknak akiknek van párjuk . Aztán mikor lett egy kis tapasztalatom ,meg hallgattam amit mások mondanak , hát nem fenékig tejfel ,ha van valakije az embernek . Jó ,ha van ,de terhelő is egyben ,ha nem illetek össze , nem egyezik a gondolkodásmódotok és ez állandóan kiütközik . Sokan csak azért vannak együtt valakivel csak hogy ne legyenek egyedül vagy nincs jobb a láthatáron . Szóval nem csak kapcsolatban lehet az ember boldog .
2014. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 20:20

Nekem tetszel ;)18 f

2014. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!