Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkók a fiúk általában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkók a fiúk általában?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 08:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ez nem is igaz, te szemét!
2014. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Mr. Truth ***** válasza:
60%
Mert ez kell ahhoz hogy odafigyeljetek ránk. Szét kell rombolni az onbizalmatokat hogy a pasik kurhassanak mert a romantikus sracokat kinevetitek és esélyt sem adtok nekik.
2014. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
A romantikus fiúkat igenis sokan szeretik.Szerintem sokkal jobb egy romantikus fiú, mint egy hülye agresszív köcsög.
2014. febr. 3. 09:05
 4/43 Mr. Truth ***** válasza:
22%
Én is szivesebben várnám virággal a lányt mint két sörrel meg egy "k**vaanyáddal" :( de ha virágot viszek lenéznek :)
2014. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Egyébként ez igaz. Csomó srác velem is próbál "romantikus" lenni, de amikor olyanokat közöl valamelyik, hogy szerinte a korizás romantikus, na akkor akadok ki. Egy pasi legyen kemény. Am sztem a fiúk nem feltétlenül bunkók, csak maximum viccelődnek, vagy beszólogatnak, én olyankor visszaszólok és jót nevetünk :D
2014. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Szegény, de sok olyan lány van aki kapva kapna egy olyan pasi után.
2014. febr. 3. 09:12
 7/43 anonim ***** válasza:
Mert az átlagfiatal roppant műveletlen.
2014. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
7%

Mutass már ilyen lányokat...

Nem sok van pedig jó helyrken keresem őket.


A romantikus fiúk unalmasak és kész

18/F

2014. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
azért mert ez hatásosabb a lányok közt amit ti úgysem fogadtok/ismertek el de ettől még úgy van. 10ből8 lány a "vagány kemény magabiztos" srácokat szereti.
2014. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%

Megerősitem.

Romantikával kezdeni nem lehet, mert kb: ott úszott el az egész.

Bunkónak sem kell lenni persze. De a romantika csak fix randik esetén működhet, és általában még ott sem.

A nők imádják a romantikát, de csak attól akit már megszerettek/megkedveltek/elfogadtak, de minimum szimaptikus. Előtte romantikával nagyon nehéz ezt az elfogadást kivivni, nem nagyon foglalkoznak ilyenekkel, az ilyen "nyámnyila" (mert ezt gondolják) nagyon ritkán jut közel.

Szóval a romantikával nincsen gond, de azzal kezdeni nem érdemes 100-ból 95x legalábbis biztosan.

2014. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!