Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkók a fiúk általában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkók a fiúk általában?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 08:59
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen más tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, irigyellek is ezért. Mint írtam, nem volt még olyan barátnőm, akivel több hónapos együtt járás után tudtam volna "romantikázni". A tetős eset csak egy volt a sok közül...
2014. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Úgy tudjuk, ez jön be nektek, kedves kérdező: a domináns alfahím.

És miért anyagiasak, meg felszínesek a nők általában?


Erről ennyit,ide egy pontot kérek.

2014. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Mind értem amit mondtak. Bocsánat az általánosításért.Csak annyit szeretnék mondani,hogy miért gondolják hogy minden lány ilyen? Nagyon sok ilyen,ez igaz, de nagyon sok nem.Én személy szerint a romantikus fiúkat jobban kedvelem mint a,, húdenenő" csávókat.
2014. febr. 3. 11:51
 24/43 anonim ***** válasza:
18%

"Szóval a romantikával nincsen gond, de azzal kezdeni nem érdemes 100-ból 95x legalábbis biztosa"


nem csak kezdeni nem érdemes hanem később sem érdemes túl gyakran elővenni. a nőnek éreznie kell hogy meg van alázva és gyengébb. egyes nők legaláabb tudják és bevallják, hogy erre izgulnak.


nagyobb "megtiszteltetésnek" érzik ha jani a kőbunkó hágja meg őket erősen és talán figyel is rájuk ha eléggé rázzák magukat. titokban reménykednek hogy megszelídíthetik a tigrist, de a tigris pont addig érdekes csak, amíg meg kell szelídíteni. az okos tigriesek ezt tudják ,ezért 2-3 nőnek szórnak morzsákat, miközben neki ez kielégülés (testileg).


szellemielg meg amúgy sem partnere a férfinak a nő. ahhoz önismereti művelődés kell, ma meg senki se foglalkozi ksenkivel, még önmagukkal sem, nem hogy párkapcsolati harmónia. max annyit tudnak, hogy kikenik magukat, pushupot meg tűsarkút húznak hogy elhitessék a kanosjanikkal hogy kívánatosak még.

2014. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

"ma 09:16

Azért központozni tanulj meg, zsenikém."


eltévedtél kislány, segítek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras


"Ennek két oka van. Az egyik az, hogy általában az IQ-t tükrözi a viselkedés is. A másik az, hogy a lányok nagy része (de főleg a fiatalok 99%-a) az ilyen fiúkra bukik. Az érettebb lányok/nők, akik már túl vannak néhány csalódáson, ők már értékelik a normális fiúkat/férfiakat. Csak az a gond, hogy addigra a normális férfiak nagyobb része már belefárad és feladja."


ebben van igazság.


"Ha már összejöttetek akkor viszont KÖTELEZŐ kiengedni a romantikus ént!"


az is egy taktika, de működik más is.


" Bocsánat az általánosításért.Csak annyit szeretnék mondani,hogy miért gondolják hogy minden lány ilyen? "


1.nem zavar az általánosítás, nem nekem ártasz vele

2.sikerült egy újabb általánosításba esned.


"Én személy szerint a romantikus fiúkat jobban kedvelem mint a,, húdenenő" csávókat."


leírva jól néz ki de a valóság ettől távol áll. ha képtelen vagy magadtól rájönni arra, hogy nem minden férfi egyforma, akkor nem is várok öntudatosságot és önismeretet tőled.

feltételezem elég fiatal is vagy, tehát lehet hogy sosem volt még tapsztlatod arról, milyen fiúk mennyire tetszenek és hogy működik velük a dolog.

2014. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

#25

Talán részben igazad van

Én alapvetően romantikus vagyok, de őszintén megmondom: csak a feleségemmel merem magamból kiengedni.

Annó még az exemmel sem mindig éreztem,hogy kellően értékelné, vagy valami.

Ennek meg is lett a böjtje, (azért bejátszott más is), de abban igazad van, hogy kapcsolaton belül sem mindig működik. Viszont megpróbálni mindenképpen kötelezőnek nevezném. Mert nagyon széppé tehet egy kapcsolatot ha az egyik kellően adja, a másik meg kellően befogadja. Namost exem pedig csak egy a rossz példára, és a feleségem meg egy a jó példára.

Viszont számolatlanul emlékszem arra, hogy kezdeményezni romantikusan majdnem biztos visszautasitást jelent. :( Sajnos hosszú idő, és tényleg a párom kellett ahhoz, hogy le tudjam vetni a csajozós maszkomat.

Mert fel kellett vennem emiatt.

2014. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de szerintem egyik véglet se jó. Igénylem a romantikát, elég szeretethiányos vagyok, viszont fura lenne egy fiú aki ÁLLANDÓAN romantikázik és liheg a nyomomban mint egy kiskutya. Másrészt meg nem tudnék együtt lenni olyannal akin nem érzem hogy szeret, és csak lealázna meg bunkó lenne velem.

Barátom szerintem tökéletes ilyen téren: rengeteget szekáljuk egymást, beszólogatunk a másiknak, "verekedünk", hasonlók, de elolvadok tőle mikor összebújunk és bókol, meg gyönyörű verseket ír, ilyesmik. Nekem kell az a kis "bunkóság" (valójában sose bántana, csak poénból), az hogy néha tud őszinte lenni, és nem bántóan, de megmondja ha valami nem tetszik neki, meg az is hogy rengeteget segít az önbizalomhiányomon, kedves velem, és tud romantikázni.


Lehet hogy én vagyok finnyás, de nagyon-nagyon kevés fiú találja meg az egyensúlyt, és vagy állandóan bántó megjegyzéseket tesznek és lekezelőek a nőkkel, vagy "romantika" jeligére szinte megfojtják a lányt, és teljesen eldobják a tartásukat.


Van élet a kettő között.


19/L

2014. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

mert ha normális vagyok el vagyok hajtva a francba


ha meg előveszem a legtaplóbb, alpári formám akkor vagyok csak "jó"

2014. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

az egyik kislány üzen nekünk valamit:


"KasumiHayate


Nos még egy ilyen hímcentrikus vadbarmot mint te nem látott az ember ^^"


nyugodtan ki lehet ide is írni, legalább bemutatkozol.

2014. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Csókoltatom a kislányt :) Az ilyenek és effélék miatt van vastagon alapja az általánosításnak.
2014. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!