Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden egyes fiú és férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden egyes fiú és férfi, akin férfiként keresztülnéznek a nők; kivándorolna az országból; akkor előbb-utóbb feltűnne a hiányuk?

Figyelt kérdés
A hiány persze érezhető lenne gazdaságilag és egyéb téren mindenképp, de itt most elsősorban az érdekel, hogy a szociális környezetben feltűnne-e, hogy már nincsenek ott?

2014. febr. 3. 20:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
10-es, én azt egy szóval sem mondtam, hogy külföldön minden problémamentes. Viszont arányaiban jobb a helyzet, az biztos. És még egyszer leírom: a magyar mentalitás szó szerint káros!
2014. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
legyen egy andym és boldok leszek
2014. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

11: Hol, melyik országban? Mert az európai országokban a nők öntudatosak, azért aki otthon nem kellett és nem talált társat, az nem biztos, hogy pl. Fanciaországban vagy Angliában találna.

Amúgy meg errefelé a férfiak legalább tudnak udvarolni. :-P

Hogy fogtok a helyi macsók mellett labdába rúgni? :-D


Persze lehet távolkeleti vagy afrikai menekültet találni aki hálás, hogy a "gazdag" fehér férjének a gatyáját mosógéppel moshatja és nem a patakparton.

2014. febr. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
13-as szerintem nem érdemes sarkítanod, te is tudod miről beszélek. Ha gondolod olvass utána, mennyien írták saját tapasztalatból azt, hogy a külföldi nők még képesek emberszámba venni embereket, nem csak tárgyként tekintenek rájuk, és nem csak önzésből és hogy legyen egy jó pasi az oldalamon mentalitásból választanak párt. És nyilván ha egy bunkó tahó az illető, meg is érdemli, ha keresztülnéznek rajta csak az a gond, hogy nem csak a bunkó tahókkal áll így a helyzet, és a nőkben is van millió hiba, és köztük is léteznek tahók a hiedelmekkel ellentétben. Szerintem fel kéne ébredni, nem csak a férfiak hibásak mindenért. De nekem mindegy, én úgyis tudom mit akarok, szóval te csak védd ezeket és légy boldog.
2014. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

"nem csak a bunkó tahókkal áll így a helyzet, és a nőkben is van millió hiba, és köztük is léteznek tahók a hiedelmekkel ellentétben."


De még mennyi! :(

Sőt, manapság jobban megéri bunkó tahónak lenni, mint normális férfinak, mert valami kifordított logika miatt sok nő bennük látja a férfierőt, csak tudnám, hogy miért.

Itt most arról lenne szó, amit az előttem író is leírt. Arról, hogy a nem superman-ek is kapjanak esélyt arra, hogy bizonyíthassanak. Te kifogásoltad azt, hogy nincs udvarlás. Csakhogy manapság nem is nagyon kell udvarlás, egyesektől azért nem, mert anélkül is megkapnak mindenkit, másoktól, akikről beszélek, azért nem, mert alapból kapják a "NEM FELELT MEG" bélyegzőt.

2014. febr. 6. 10:39
 16/38 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam, és mások is így tapasztalják, és én is így tapasztaltam, hogy pl.: Magyarországon beszélgettem itt lévő amerikaiakkal, mert nyelvi tagozaton voltam gimiben. És ég és föld a különbség, egyszerűen jól érzi velük magát az ember és felszabadul, míg egy magyar csaj mellett agyonstresszelem magam, hogy na vajon mibe fog belekötni meg mikor tűnik el nyomtalanul, meg jaj nehogy csak hülyítsen. Ez nagyon gáz.
2014. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

14: Nekem volt már magyar és külföldi barátom is , külföldi a volt férjem, miatta olyan társaságba is jártunk otthon ami sok vegyespárból állt ( az egyik fél magyar), most meg külföldön élek, úgyhogy ismerem azt, hogy máshol milyenek az emberek és azt is, hogy mi van otthon. Pont a külföldiek dicsérik a magyar nőket általában, hogy mi még főzünk, nem csak a készételt melegítjük, családcentrikusak vagyunk.


Csodára ne számítsatok, akin otthon keresztülnéztek a nők, azután máshol se fognak szaladni.

2014. febr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Senki nem várja azt, hogy Istenként kezeljék, csupán annyit, hogy megkapja az esélyt a bizonyításra és hogy kezeljék emberként. Semmi többet. Szerintem ezek elérhető célok a külföld kapcsán.
2014. febr. 7. 18:58
 19/38 anonim ***** válasza:

Ha a munkavállalásról beszélünk, akkor igen.

De mégis mi a csodát vártok??? Hogy kimentek és az ottani nők majd elalélnak???

Azt elhiszem, hogy bele lehet futni 1-1 hülye nőbe, ugyanúgy ahogy hülye pasiba is. De akinek sorozatos kudarcai vannak, ott el kellene gondolkodni, hogy a hiba nem az ő készülékében van-e.


Nem kezelnek férfiként.... úgy is viselkedsz? Ha nem, akkor külföldön se várj csodát.

2014. febr. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
85 %, én arra gondolok, hogy sok magyar nő már alapból ellenszenvvel áll hozzá az emberhez. "Átlagos magyar fickó?-Na menjen a fenébe!" Csak annyi kellene, hogy ez ne legyen!
2014. febr. 8. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!