Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden egyes fiú és férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden egyes fiú és férfi, akin férfiként keresztülnéznek a nők; kivándorolna az országból; akkor előbb-utóbb feltűnne a hiányuk?

Figyelt kérdés
A hiány persze érezhető lenne gazdaságilag és egyéb téren mindenképp, de itt most elsősorban az érdekel, hogy a szociális környezetben feltűnne-e, hogy már nincsenek ott?

2014. febr. 3. 20:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

29-es: "Az nem szűklátókörűség, hogy a nőkre kenitek az egészet?"


Szerintem a kérdés a nőkről szólt és a hozzáállásukról, ha te nem ilyen vagy örülj neki, de a legtöbb nő bunkó, ez tény, nincs értelme vitatkozni. Én is egyetemen tanulok és még ott is több kétszínű és bunkó emberről derül ki, hogy nő, mint férfi, pedig ez értelmiségi közeg... Amikor a full halott folyosón köszöntem egy lánynak akit évek óta látásból ismerek, és nem hogy nem köszönt vissza 2 méterről, de rám se nézett, ott nekem ne mondja senki, hogy a férfiak a hibásak. Meg szintén ez a csaj, a hátam mögött tudom, hogy gúnyol, pedig 2 szót nem beszéltem vele soha (fültanúja voltam, gondolom nem tudta, hogy hallom) és nem vagyok kehes vagy mit tudom én, sportos, normális férfiember vagyok. Namármost, ha értelmiségi közegben ez megy, el sem tudom képelni mi mehet máshol, én kiábrándultam már....

2014. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy korántsem elképzelhetetlen, hogy ki fog vándorolni rengeteg ember. Munka alig van, a fizetés ramaty, az életszínvonal szintén, a nők bunkók, semmi sem köti ehhez az országhoz az embereket, akik ilyen helyzetben vannak, nincs értelme itt maradni. Ide családot alapítani sem érdemes, az elutasító nők miatt pedig nem is lehet.
2014. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

32-es.

Teljesen egyetértek veled.Nálunk is pontosan ugyanez megy az egyetemen is,ezt látom még ott is ahol "elvileg" értelmesebbek vannak.Ugyanaz megy,bunkó nagyképű izmos gyerek magyaráz a csajoknak hogy haha mennyire berúgott előző este,meg hány csajt szedett fel és szórakozott velük.A csajok meg röhögnek rajta,és nedvesednek tőle.És itt most nem csak a hasonló csajokról van szó,mint említettem hanem teljesen szolidnak kinéző csajokról is.

Én meg értelmes dolgokról tudnék velük beszélgetni tényleg bármiben szinte,egyiket sem érdeklem kb.,és távolságtartóan lenéznek.Meg magyarázzák,hogy jajj miért nincs több ilyen pasi,mint az a srác.vicc ez az egész komolyan mondom,és igen én soha nem leszek olyan,mert nekem nem fér bele ez.

Nem vagyok a társaságukba,ne legyen félreértés,csak hallottam ezeket a "beszélgetéseket" tőlük.Bár kár volt így visszanézve,mert még jobban elkeserítőnek látom a helyzetet ezen a téren. :/

2014. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Annyit hozzáfűznék az előbbiekhez, hogy az egyetem látogatása önmagában még nem jelenti, hogy értelmes is lenne az adott illető. Én is ismertem olyan lányt, aki az Eötvös-re járt és olyan nulla volt az általános műveltsége, hogy nem tudta, az Adria tenger-e vagy tó, illetve milyen víz van benne, édes vagy sós.
2014. febr. 12. 13:11
 35/38 A kérdező kommentje:

"Meg magyarázzák,hogy jajj miért nincs több ilyen pasi,mint az a srác."


Igen, ezen csak röhögni lehet. Inkább, mint sírni-az úgyse férfias a csajok szerint. Azért ilyenkor lenne érdemes megkérdezni, hogy mit is értenek a nők a "normális pasi" alatt.

2014. febr. 12. 13:13
 36/38 anonim ***** válasza:
Igen 33-as, ilyen "beszélgetéseket" én is sokszor meghallok, ilyenkor kívánom, bárcsak süket lennék. Én műszakin vagyok, elég kevés a lány, de abból a kevésből én rendessel még nem találkoztam. Félreérthető, hogy kedvesnek tűnnek, de persze csak azokkal azok, akik az izmos ,nagyképű stb.-hez tartoznak, amit leírtál. Talán 1 lány van az egész karon, aki tényleg rendes emberileg, mert mondom, itt olyan kevés van, hogy szinte az összeset ismerem már valamennyire és látom, hallom őket. Viszont ő az a típus, aki külsőleg keveseknek jön be, általában ha egy csaj picit is szebb, már azt hiszi, ő sz.rta a spanyolviaszt. És akkor arról nem is beszélek, hogy egy másik jó nevű egyetemről való lány, hogy cseszte át a fejemet és hogy használt ki, szóval nem a levegőbe beszélek, hanem kőkemény tapasztalatok alapján, de tényleg elkeserítő a helyzet, és sztem csak rosszabb lesz.
2014. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Pedig arról is lehetne beszélni, hogy mégis milyen a másik oldal... A legtöbb férfi vagy mama kedvence, vagy eljátssza a nagy macsót. Az természetes, hogy a nő dolgozzon, mert miazmááá hogy eltartsam, tessék szépen megkeresni a fele pénzt... de a fele házimunkát már nem vennék át, mert ő a férfi, a nő tisztelje, neveljen gyereket, stb.



Azt megkérdezhetem, hogy melyik ország asszonyai azok, akik szerintetek majd epekednek utánatok?

Ezt most találtam az egyik csoportban a face-en:

"Mike Bin Misi

Udv mindenkinek a Costa Bravarol!


Azert irok ide mert mas magyar groupot nem ismerek itt spanyolban es surgosen szuksegem lenne egy magyar felesegre.


A dolog ugy nez ki hogy nagyjabol 6 honap mulva leszek negyven es rajottem hogy most mar komolyan kell venni az eletet tehat feleseg csalad az nelkulozhetetlen. Hazakoltozni nem akarok es itteni spanyol lanyt sem mert azok kibirhatatlanok. Meg kulonben is mi a fenet mondanek neki ha meg akarok nezni egy jo kis regi Kabos filmet...


Szoval feltettem ide ket fotot lehet hulyesegnek tunik ha az ember magat reklamozza de most ez van. Eppen elado, kiado vagyok a kovetkezo 50 evre Van olyan aki jelentkezne? Jah.. nem mondtam. Csak lanyok jelentkezeset varom!


(amugy tenyleg ez egy komoly hirdetes tenyleg tarskeresozom itt "

2014. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

"Azt megkérdezhetem, hogy melyik ország asszonyai azok, akik szerintetek majd epekednek utánatok?"


Szláv, skandináv vagy akár német nőknél is elég komoly esélye van egy magyar férfinak, ha tényleg igazi minőséget képvisel. Ez volt a válasz a kérdésedre.


És most jön a másik fele. Te nem tudsz olvasni? Ez a legújabb hozzászólásod egyszerűen kritikán aluli. Mi a fenének gúnyolódsz már megint? Megmondom én, hogy miért. Az előbbi írások teljesen reálisak. Nem tudsz vitába szállni velük, de a büszkeséged nem hagyja, hogy ne neked legyen igazad. Szóval csak a mama kedvence és a macho létezne? Ajjaj!

Nekem úgy tűnik, hogy ezek a srácok, férfiak, akik legutóbb reagáltak, egyikbe sem tartoznak. Ők azok a normális emberek, akiket te egyszerűen nem vagy hajlandó figyelembe sem venni, mert kiderülne, hogy mégsem olyan a világ, mint amilyennek látod!

2014. febr. 13. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!