Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden egyes fiú és férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden egyes fiú és férfi, akin férfiként keresztülnéznek a nők; kivándorolna az országból; akkor előbb-utóbb feltűnne a hiányuk?

Figyelt kérdés
A hiány persze érezhető lenne gazdaságilag és egyéb téren mindenképp, de itt most elsősorban az érdekel, hogy a szociális környezetben feltűnne-e, hogy már nincsenek ott?

2014. febr. 3. 20:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ha az egyetemi környezetem például megtudná,hogy én ilyen vagyok és ezért mennék el,akkor ledöbbennének.De nem tudnak róla,és így ha csak simán elmennék pár ember megkérdezné hogy mi van velem,de különösebben nem foglalkoznának vele.

Szóval feltűnne,de nem csinálnának belőle nagy ügyet,annyira nem hiányoznék senkinek.

Ez a szociális környezeti dolog.

A gazdasági és hasonló dolgokról pedig annyit,hogyha tudnák az emberek egymásról mennyi ilyen ember van,akinek ez a problémája hát el sem hinnék.Bizony ha valóban elmennének ezek az emberek innen,akkor sok okos szakmailag is megfelelő embert veszítenének.Ez pedig okozna súlyosabb problémákat a piacon és máshol is egyaránt.


Persze a családnak feltűnne egyértelműen egyből a dolog,de szerintem itt nem rájuk gondoltál ebben a kérdésben.

2014. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
19-es, úgy látom érthetetlen számodra, hogy ne sarkíts. Nem azt várjuk, hogy elaléljanak, hanem hogy férfiként kezeljenek minket, ugyanis itt Magyarországon azokra mondják, hogy férfi, akik kb semmit nem tesznek le az asztalra az egyéjszakásaikon kívül, akik pedig tanulnak, vért izzadva fejlesztik magukat az élet számos területén, azok pedig le vannak lúzerezve. Arra gondolok, hogy lehetsz egy hülye tahó, ha mondjuk van pénzed és népszerű vagy, már főnyereménynek számítasz. Viszont aki nem más faszával akarja verni a csalánt, hanem tisztességesen megdolgozik mindenért, és mondjuk 40-50 éves korára éri el azt, amit a többi tahó 25-30 évesen a sok csalás stb árán, azokat már lenézik, pedig pont fordítva kéne.
2014. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ez nem igy van, a kornyezetemben a NORMALIS atlagos ferfiaknak, akik nem tahok, egyszeru atlagos eletet elnek (irodakukacok ok is mint en) van parjuk. Csak konnyebb a masik felre kenni mint beismerni, hogy a hibat mindenkinek magaban kell keresni. Van noben is ilyen, csinos, jo allasa van, sajat lakasa. Persze szidja a ferfiakat mert egyedul van, a pasik a hibasak mert a nagymellu cicababakra buknak, nem az atlagos csendes nokre. Az mar nem jut el az agyaig,hogy ha ugy kezdi az ismerkedest, hogy kozli a szabalyokat amiben a ferfinek kuss van, eloadja az elvarasait, aminek meg kell felelni, akkor az nem teszi vonzova. Es nem az a baj, hogy hulyek a pasik, mert ot nem ertekelik, nincs nagy melle ami kilog a ruhabol.
2014. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
85 %, az, hogy te a környezetedben mit látsz, nem jelenti azt, hogy más ember máshol mit él át.ha megnézed a válaszokat, az előtted író két ember teljesen normális, korrekt választ adott, nincs okom kételkedni benne, hogy semmi probléma velük.
2014. febr. 9. 14:05
 25/38 A kérdező kommentje:
74 %, sok szerencsét kívánok neked!
2014. febr. 9. 14:06
 26/38 anonim ***** válasza:

Nem tudsz meggyőzni.

Otthon multinál dolgoztam, rengeteg 20-30 éves fiatal között. Átlag férfi és nő mind, a nem bunkó, nem modell szépségű, nem gazdag. A normálisabbaknak volt párjuk. Egy-egy csalódás lehetett, pár hónap egyedüllét szakítás után is, de olyan nem, akik nem kellettek senkinek évekig.


Akikről tudtam, hogy nincs párjuk és az ott töltött évek alatt nem is hallottam, hogy bárki is lett volna mellettük, az egyik az emelet bohóca volt, akinek a háta mögött vinnyogva röhögtünk, mekkora idióta.

Egy másik srácról is hallottam, hogy nincs barátnője. Átlagos kinézetű, nem Adonisz, de nem is csúnya. Okos, láttam pár levelét egy témában, nagyon értelmesen szólt hozzá, látszott, hogy jó szakember. Egy céges rendezvényen mellé kerültem a vacsora alatt. 10 perc után ha tehettem volna, vinnyogva menekülök, de csak annyit tudtam kinyögni, hogy: ugye neked nincs barátnőd????

Olyan volt a stílusa személyesen, hogy egy kolléganő könyörgött a főnökének, hogy ültesse el a csoportban máshová, mert nem bír mellette dolgozni sem.


De ez az élet többi területén is igaz. Bele lehet futni rossz munkahelybe, hülye munkatársakba, rossz csapatba, idióta főnökbe. De aki azzal jött, hogy eddig minden munkahelyén gondja volt mindenkivel, mindenhol hülyékkel volt körülvéve, ott általában kiderült, hogy maga az illető összeférhetetlen másokkal és képtelen csapatban dolgozni.


Attól, hogy anyukátok szerint okosak és szépek vagytok, minden nő hülye aki nem titeket választ, attól még nem biztos, hogy így van.

2014. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy anyukátok szerint okosak és szépek vagytok, minden nő hülye aki nem titeket választ, attól még nem biztos, hogy így van."


Most őszintén, belehalnál, minden hozzászólásodban legalább egyszer ne kezdenél el gúnyolódni?

Nemcsak a te világod van és rengeteg szingli férfi van manapság. Kár, hogy nem vagy hajlandó elfogadni ezt a tényt, mert azt hiszed, hogy a te környezetedből áll az egész világ.

2014. febr. 10. 09:50
 28/38 anonim ***** válasza:
26-os, nagyon szűklátókörű vagy, nem érdemes vele vitatkozni, kérdező... Az meg, hogy mi normális és mi nem, az nézőpont kérdése.
2014. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Az nem szűklátókörűség, hogy a nőkre kenitek az egészet? Ugyanaz a másik oldalról is megvan, hogy minden férfi szemét, stb.


Én az a tipikus unalmas penészvirág vagyok, a férjem és egyik korábbi kapcsolatom se egy Adonisz aki a BMW kulcsot lengette, sőt. Nagyon sok hasonló párt ismerek, úgyhogy ez a nőknek csak a gazdag/bunkó/stb pasi kell az ugyanolyan kifogás, minthogy az összes férfi csak a nagymellű cicababákat keresi.


El kellene gondolkozni azon, hogy miben kellene megváltozni. Vagy van valami olyan tulajdonságotok, ami nagyon nem jön be a csajoknak, vagy az ismerkedés stílusán kellene javítani. Pár éve engem is leszólított egy srác az utcán, el akart hívni kávézni. Teljesen átlagos, de olyan normálisan próbálkozott, hogy ha nem lettem volna házas, simán adok egy esélyt és beülünk valahová.

Amúgy meg ha otthon valami miatt nem jössz be a csajoknak, akkor arra se számíts, hogy átléped a határt és majd szaladnak utánad a nők.

2014. febr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem, kedves 85 %, én nagyon szeretném, ha olyasmi életem lenne, olyan közegben élnék, mint te! Ki tudja, lehet, hogy tényleg egy óriási környezetváltozásra lenen szükségem!

Nekem pl. volt olyan, hogy az adott leányzó már azt is rossz néven vette (munkatárs), hogy egyáltalán "tetszeni mert nekem." Tehát már ezzel is gond volt, pedig elvileg jóban voltunk, de ezek szerint a munkaközösség és a járás az két külön dolog. Egy másik lányt a barátnője próbálta összehozni velem, úgy tűnt, rendben is van a dolog, még neki is azt mondta, hogy bejövök, később meg letagadta.Azóta persze megvagyunk barátként, pedig én többet szerettem volna.

Volt olyan, hogy Főiskolás rendezvényen szólítottam le lányokat, azt hittem , elindul valami. Kb. 10-15 percig minden rendben volt, nagyon jól elbeszélgettünk, az egyik még belém is karolt, ekkor feltűntek a "barátnők" és elrángatták. A szomorú az, hogy ő se tiltakozott és abban a pillanatban megszűntem létezni a számára, holott előtte még egy az egyben beszélgettünk.

Amit írtál, a szabadtéri ismerkedésről. azt tapasztaltam, hogy sok nő kimondottan ellenségesen reagál erre,némelyek akár egyenesen támadásnak veszik-holott ugye fényes nappal egy nyilvános helyen elég valószínűtlen, dehát ezt hiába mondaná nekik bárki is.

Én nem megsérteni akartalak, csak elmondtam, amit érzékeltem.

2014. febr. 11. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!