Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan nőbe szerettem bele, akibe sose szabadott volna?!

Figyelt kérdés

Helló, 29 éves férfi vagyok, és fél éve megismertem egy lányt, aki 11-12 évvel fiatalabb nálam. Ez az első zavaró dolog, a bitang nagy korkulonbseg. Viszont, nagyon megfogott, teljesen más gondolkodása van, mint a mai fiataloknak, érett, és komoly. De nagyon kis bolond tud lenni, vagány és szexi. Minden benne van, amit egy lányba keresek. Volt neki már olyan kapcsolata amikor egy 24 éves férfival volt együtt, viszont nem voltak hosszú kapcsolatai, mivel belátása szerint, sose indított el benne semmit, semelyik exe sem. Kivéve most, 22 éves barátja van, és szinte elvesztette az eszét, annyira szereti ezt a fiút. Elmond nekem mindent, és néha úgy érzem, azért van csak vele, mert szereti, egyébként a srác egy s****fej, de mégis ... nagy a szerelem náluk.

Egy nagyon jó barátként gondol rám, én viszont nagyon nagy késztetést érzek, hogy elcsábítsam, mikor ezt nem lehet. Mit tennétek a helyemben?



2014. febr. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elfelejteném a csajt a helyedben.Még a barátságot is megszakítanám vele.Más kapcsolatába meg ne kavarj be,mert undorító!
2014. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, próbáld meg elfelejteni, elengedni, nem tehetsz mást.
2014. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a barátságot is, nem fog működni.

Neki van valaki, akivel nagyon szerelmesek.

Ez szerintem neked sem jó, hogy folyamatosan 'tájékoztat' a kapcsolatáról. És persze az sem lenne jó, ha beleavatkoznál.

2014. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az a véleményem hogy egészséges férfi merjen férfiként közeledni egy nőhöz, ne sunyin "barátkozzon", mert akkor csak lelki társ(=lelki szemetes) lesz.

Haverkodás más, havercsajjal (pl. barátunk csajával, kolléganővel) még akkor sem tárulkozunk ki lelkileg, ha flörtölünk is velük.


Próbáld elcsábítani nyugodtan, ha sikerül örülhetsz, ha nem akkor legalább a csaj is tudja hányadán álltok.

2014. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam közeledni felé úgy, mint egy férfi, célozgattam neki, sőt közöltem is vele, hogy mennyire tetszik nekem! De ő mintha nem is venné észre ezeket, volt hogy több napig nem is keresett, en őt igen, aztán amikor szóltam neki, hogy aggódok mi van vele, akkor bukkant fel megint. Amikor a barátjával van, teljesen más egyébként a csaj, akkor meg olyan, mint akit nem érdekel más, csak a barátja...
2014. febr. 4. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Vilagos mint a nap!Felejsd el,es ugy lesz a legkonnyebb ha nem is beszelsz vele!
2014. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!