Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok klón?

Figyelt kérdés

így valentin nap előtt kicsit jobban figyelgettem a fiatal párokat a városban.

a lányok kinézetre teljesen változatosak voltak.más testalkat,arc,haj,öltözködés stb.

de a fiúk?mintha klónok lennének:

170-180 cm magasság

focista testalkat(izmos láb,karok,mellkas,nem túl széles váll,vélhetően kockás has)

ugyanolyan öltözködés(színes csőnadrág magas szárú márkás cipővel,V-nyakú feszülős póló,pár gyereken baseballsapka)

erős dezodorszagot árasztottak

sima,pár millisre nyírt vagy ecsethaj

és ugyanaz az arc(ezt nehéz leírni,de amolyan átmenet a férfias és kisfiús között,kissé borostás)

a boltban épp előttem vett ajándékot két srác és ugyanígy néztek ki!

egyik csaj ismerősömhöz jött a barátja és az is tök ugyanígy nézett ki!:D

komolyan mondom 10/10 pár fiú tagja is...


csak ez kell a csajoknak ebben a korban?(20 év alatt)

aki nem ilyen,az magányos marad?

............................................................................................................................



2014. febr. 4. 16:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

az én baráti körömben egy fiú se néz ki így,nem is volt még barátnője egyiknek sem,pedig normálisan néz ki a legtöbb,csak hát nem követik ezt a trendet.

ja igaz,20 év felett jönnek ezek a Cristofel félék,akik magasabbak és jobban ki vannak csapva,szoliznak télen.képbe jön a pénz is,már nem csak a ruhák képében pl.elvárás a kocsi...

2014. febr. 4. 17:17
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

mert csak az ilyen pasikat szeretik a lányok (nem vicc) az én ismerőseim közül rengeteg van, akik teljesen mások, mégsem kellenek a lányoknak, én sem ilyen vagyok, és még jól is nézek ki (állitólag) mégsincs barátnőm

hiába mondják a lányok hogy nekik rendes pasi kell, úgyis mind csak arra vár hogy egy jó pasi leszólitsa őket, és kihasználják, a többi lány meg válogatós

2014. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ez az öltözködés amit leírtál fiukra undorító, hál istennek engem nem tudnál klónnak nevezni :D alapból 195cm magas vayok és feszülős cuccom egy darab nincs(ki is dobnám ha lenne) :D
2014. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
jajaj hogy 20 év fölött mi jön a csajoknál bizony, ott már valóban viritani kell "valamit" a férfinak is, fel vannak fuvalkodva magukkal hogy nemsokára ők lediplomáznak, akarva akaratlanul is szinte tudat alatt nézegetik hogy mid van, mennyire vagy eleresztve anyagiak terén, ez sokkal rosszab mint a kis butuska tizenévesek, ezek már számitóak, lecserélik a focistáikat öltönyös úriemberekre...
2014. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
én 194cm vagyok,nekem sincsenek ilyen cuccaim,pénzem se lenne rá,arcom,alkatom is más...szóval csajom sem volt még 18 év alatt,ez van,sz*pok egyedül keményen,nincs semmi öröm a szánalmas életemben.
2014. febr. 4. 17:28
 16/23 anonim ***** válasza:
egyetértek :) csak annyi hogy engem nagyon nem érdekel hogy nincs bnőm :D amjd lesz valamikor alapon vagyok, amíg nincs kockulok ezerrel :D
2014. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nekem nem is lesz sztem.tesóm 27 lesz és komoly kapcsolata sem volt még,4 uncsim 25-30 közötti és nekik sem volt még :D ahhoz képest,hogy a szüleink 18-19 évesen házasodtak...ki fog halni a család.
2014. febr. 4. 17:37
 18/23 anonim ***** válasza:

Barátom szerencsére igen távol áll külsőleg és belsőleg is ezektől a "focista-klónoktól", pénze sincsen, szóval nem igaz, hogy _minden_ lánynak az ilyenek kellenének.


Mondjuk ettől még lehet, hogy sok rendes fiú valóban egyedül marad, mert kevés a rendes lány és nagy szerencse kell hozzá, hogy sikerüljön összeismerkedniük. Jókor kell lenni jó helyen.

2014. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hat mivel az emberek (es fokepp a nok) nagyon befolyasolhatoak ezert az MTVn latottakat veszik valosagalapnak, igy a divat hatarozza meg az eletuket. Ha tartod a lepest lehet nod, hanem nem, a kerdes az, hogy te mit akarsz.
2014. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
több fiú is van,mint lány alapból...a rendes lányokra meg lecsapnak a szerencsések korán.
2014. febr. 4. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!