Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok klón?

Figyelt kérdés

így valentin nap előtt kicsit jobban figyelgettem a fiatal párokat a városban.

a lányok kinézetre teljesen változatosak voltak.más testalkat,arc,haj,öltözködés stb.

de a fiúk?mintha klónok lennének:

170-180 cm magasság

focista testalkat(izmos láb,karok,mellkas,nem túl széles váll,vélhetően kockás has)

ugyanolyan öltözködés(színes csőnadrág magas szárú márkás cipővel,V-nyakú feszülős póló,pár gyereken baseballsapka)

erős dezodorszagot árasztottak

sima,pár millisre nyírt vagy ecsethaj

és ugyanaz az arc(ezt nehéz leírni,de amolyan átmenet a férfias és kisfiús között,kissé borostás)

a boltban épp előttem vett ajándékot két srác és ugyanígy néztek ki!

egyik csaj ismerősömhöz jött a barátja és az is tök ugyanígy nézett ki!:D

komolyan mondom 10/10 pár fiú tagja is...


csak ez kell a csajoknak ebben a korban?(20 év alatt)

aki nem ilyen,az magányos marad?

............................................................................................................................



2014. febr. 4. 16:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
25 folott tobnyire csak a selejtes lanyok maradnak egyedul, az okosabbak addig talalnak valakit. Nekunk szerencsere pont 30 fele kezdodik az elet, ezert szerintem a fiatalabb lanyok kozul kellene valogass (18-24 intervallum).
2014. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen,a lányoknak ez kell.Nem lehet mit tenni.Én viszont nem akarok uniformizálódni,talán ezért is vagyok magányos....18/F
2014. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
az fullcap, nem baseball sapka:) most a fullcap a menő. kérdésedre a válasz: kevesebb drog, több értelmes kérdés
2014. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!