Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Mi alapján dől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mi alapján dől el, hogy egy lány csak barát számotokra vagy több?

Figyelt kérdés

Ha érdekel a sztori, itt van, de ha csak simán a kérdésre válaszolsz, nekem az is elég. :)


Van egy leszbikus barátnőm, akivel elég szoros lett mostanság a kapcsolatunk, régebben is jóban voltunk, de nem ennyire, viszont nekem már nagyon régóta tetszik, de nem tudom, hogy ő tudna-e valaha is többként tekinteni rám, mint barát.

Aztán az jutott eszembe, hogy ha neki ugyanúgy lányok tetszenek, mint ahogy lányokkal is barátkozik, akkor nem lehetséges, hogy csak az dönti el, hogy ki a barát is ki több, hogy az illető leszbikus-e vagy heteró...? Vagy ez hülyeség? Jó, kell hogy legyen testi vonzalom is, ez tény, tegyük fel, hogy ez nem akadály...

Jó, tudom, hogy vannak leszbikus barátok is, de akkor mitől lesz valaki több mint a másik? Inkább úgy kérdezem, hogy már rögtön az elején tudjátok, hogy ki megy a barátzónába, vagy mindenkinek adtok esélyt, és akivel nem jön össze, az marad barátnak?

Így leírva, hülyeségnek tűnik, de a fejemben nem. :D Szóval, hogy kapcsolat miről szól... szeretik egymást a felek. A barátok is szeretik egymást, ha egymás neméhez vonzódnak, akkor miért ne lehetne több?


(Ja és azért kérdezek, mert bennem minimális leszbikus hajlam van csak, vagyis inkább csak ez a lány, belé beleszerettem, de amúgy máskor még sosem volt ilyen, de alapvetően nyitott vagyok mindenre... Mondhatjuk, hogy biszex vagyok, nem tudom én se pontosan, de mindegy is, a lényeg, hogy tisztán leszbikus biztos nem vagyok, úgyhogy nem biztos, hogy ugyanúgy működök, mint ők, már ha lehet erre valami szabályszerűséget kitalálni egyáltalán...)



2014. febr. 5. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a baráti szeretetet a szerelemtől csaka vonzódás választja el. Ha megvan, már nem tudok rá csak barátként nézni... Mivel leszbi nem lehet nagy gond. Elmondod neki h mit érzel, megutálni tuti nem fog :) ha benne van az jó, ha meg nem, elmondja miért, és akkor aszerint lehet választani az "utakból"
2014. febr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyből tudom, hogy ki megy barátzónába, és kitől szeretnék valamit. Van olyan is, hogy tetszik az illető, de barát. Érdekes dolgok ezek...


"Aztán az jutott eszembe, hogy ha neki ugyanúgy lányok tetszenek, mint ahogy lányokkal is barátkozik, akkor nem lehetséges, hogy csak az dönti el, hogy ki a barát is ki több, hogy az illető leszbikus-e vagy heteró...?"


Ezzel viszont egyetértek.

2014. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Huh, rendben, köszi a válaszokat. :)
2014. febr. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!