Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek amikor igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek amikor igy megalaznak emiatt, hogy nincs parom?

Figyelt kérdés

A kolleganoim rendszeresen szoba hozzak a pasi temat.Nekem meg nem volt parom.Viszont amikor kerdeztek,h meddig tartott a leghosszabb kapcsolatom azt kamuztam h nehany honapig.

Aztan mostanaban az egyik mondta,h velem nem lehet ilyen dolgokrol beszelni(mert volt amikor elzarkoztam.)A masik ra kerdezett h szuz vagyok-e erre zavartan raztam a fejem. Erre mondtak,h akkor annak veszik,h igen en mondtam,h ok.Erre azt kerdeztek h hol akarok szexelni: amedenceben,jatszoteren.En meg kinomban mosolyogtam,leblokkoltam.


Hogyan kezeljem ezt?



2014. jan. 17. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
DUGJ!
2014. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Szerezz pasit.
2014. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lávalámpa. ***** válasza:
81%

"Nem lehet mindenki a cég k..rvája édesem"



Többet nem fogják szóba hozni ezt hidd el:D

2014. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

B: Lépj ki a munkahelyedről aztán öld meg őket.

C: Öld meg őket aztán lépj ki a munkahelyedről.

D:

E: Hova lett az A.

A: Itt vagyok.

2014. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mennyi idős vagy.

De! Egyrészt, senkinek semmi köze a magánéletedhez. Nem a kolléganőidre tartozik ez, tehát ha nem akarsz, ne beszélj róla és kész. De simán kamuzhatsz is nekik, nem kell vele foglalkozni. Plusz, gondoljanak amit akarnak, nem kell vele foglalkozni, gondolom ők is igazán értelmesek meg érettek, ha ez a legfontosabb témájuk...azért mégiscsak egy munkahely és nem barátnői traccsparti.

Amúgy meg ismerkedj, keress társat ha igényled. Ha nem, az is a te dolgod és szabad döntésed!

2014. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as tetszik amit irtal. :) koszonom. :)
2014. jan. 17. 22:02
 7/21 A kérdező kommentje:
5-os Teljesen igazad van. Egyet ertek,seemmi kozuk,de latod megis pofatlanok. Kamuzni meg vegulis lehet jah. :)
2014. jan. 17. 22:03
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, ha tetszett a 3-as válasza. Végtelenül primitív... -.-' Tehát, mostmár nem csak attól "kva" egy nő, ha idegennes szexel, mostmár akkor is az , ha van barátja. Ti azért szoktatok gondolkodni mielőtt ekkora ostobaságokat írtok?
2014. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Esetleg találj ki egy egyszerűbb kapcsolatot. Például: egy párod volt eddig csak, akivel a középiskolában ismerkedtél meg, a legextrémebb hely ahol csináltátok egy kocsi hátsó ülése volt, nagyon szerettétek egymást, de sajnos elütötte egy kamion, meghalt és azóta nem tudtál megnyílni más férfiak előtt. Kész... Valószínűleg nem nagyon fognak szívatni tovább. Ha idő közben találsz valakit, akkor csodák csodájára mégiscsak sikerült felszabadulnod egy férfi mellet és ennyi. De a 3-as válasz is baromi jó. :)
2014. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lávalámpa. ***** válasza:
78%

Figyelj csak nyolcas.


Először is ne sírjál, majd töröld le a habzó nyálat a szádról.



A kérdező jellemzése, igen erősen arra következtet, hogy nem tart sokáig megfektetni őket. Persze, lehet, hogy nincs így, de ez attól még egy tökéletes beszólás, hogy észrevegye az illető magát, hogy ne mások magánéletével foglalkozzon.



Olyan hülye vagy látom hogy ki se lehet csúfolni.

2014. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!