Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő lettem?

Figyelt kérdés
Huszas éveim végét taposom,nem vagyok már kamasz.A nőkkel rengeteg kudarcom volt.Főleg csak az volt.Így mostanra eljutottam egy olyan lelki állapotba,ahol kezdtem őket burkoltan gyűlölni.Néhány hete kezdtem ezt érezni és egyre jobban erősödik az érzés bennem.Általánosítva nagy bosszúvágyat kezdek érezni a nők iránt.Én nem akarom ezt érezni,de ez van.Arra gondolok,hogy ott teszek keresztbe minden nőnek,ahol csak tudok,persze burkoltan.A pozíciómból kifolyólag,ahol még kezdő vagyok ,erre lesz lehetőségem.Azért is jutott eszembe.

2013. júl. 30. 09:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hajrá, én is pont ebben a cipőben járok.
2013. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is hasonló a helyzetem a férfiakkal...L
2013. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
42%
Csak gratulálni tudok..
2013. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%

Ezzel a mentalitással csak saját magaddal cseszel ki. Hidd el, hogy a nők többsége metakommunikációból pontosan leveszik azt, hogy hogyan viszonyulsz hozzájuk.


A megoldás inkább az lenne, hogy alakíts ki magadról egy reális önképet (külső, egzisztencia, kulturáltság, képzettség, gazdasági versenyképesség...), és a szintednek megfelelő nőkkel próbálkozz.


Pl. ha hozzád képest csinos nőt akarsz, akkor más területen kompromisszumot kell tenned (hozzád képest kevésbé iskolázott, rosszabb családból származó, munkaerőpiacon kevésbé értékes).

2013. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%

nem vagy egyedül és szerintem nagyon sok ilyen férfi van és egyre több lesz! a fizikai vágyat azt érzed? én mentálisan egyre jobban utálom a nőket, de a fizikai szükségletek miatt szükség van rájuk. huszas éveim közepén járok.

szerintem amúgy nem meglepő amit érzel, hiszen elképesztően gonoszak, rosszindulatúak, felszínesek és kétszínűek a nők. a szexen kívül másra mire jók? nagyon buták... hiába az egyetem, a főiskola ha logikátlanok és ostobák

2013. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

# 4


Ezzel nem tudok egyetérteni.

Mi az ,hogy hozzám képest csinost nőt akarnék?!

Egyáltalán ez miféle fogalom.És azt javaslod,hogy akkor ha hozzám képest "csinos",akkor legyen szegény,hogy azért akarjon velem lenni?!

Felfogtad te mit írtál?

2013. júl. 30. 10:49
 7/36 A kérdező kommentje:

# 5


Hasonlóan érzek,mint te,de én ezt éppen hogy nem akarnám érezni!Attól tartok,hogy erősödni fog az érzés,hiszen a tapasztalataim csak ezt erősítik.Már pedig csoda lenne ,ha ez csak úgy megváltozna,hiszen több mint 12 év kudarc sulyát cipelem már.

Olyan gondolatom van,ha nem tudok "építeni",akkor"rombolni"fogok,mert az ember az valamelyiket csinálja.

Nem szeretném erre tenni az életemet,hogy nőgyűlölő legyek,mert akkor mint minden mást is minden energiámmal arra koncentrálok.

2013. júl. 30. 10:55
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Igen mi ezzel a gond?


Egyszerűsítsük le az önértékelést 3 tényezőre

külső (K); belső értékek (B): jellem, műveltség, képzettség, kulturáltság...; pénzügyek (P): meglévő vagyon, havi kereset...


Ha nálad pl. K=7, B=8; P=6 akkor összességében 10-ből 7 pontos vagy. Tehát K,B,P esetében egyaránt 9-10 pontos csaj megcélzása nem reális. Olyan csajt kell megcéloznod ahol (K+B+P)/3 értéke 7 körüli.


Persze ez így durva egyszerűsítés, de azért gondolom érthető.


36F

2013. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
43%

" ott teszek keresztbe minden nőnek,ahol csak tudok,persze burkoltan."


Tudnám, miért nem szeretnek téged... Van tipped?

2013. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
Próbáltatok már abba belegondolni, h ha az emberek többségének sikerül kapcsolatot kialakítani az ellenkező nemmel (Ez igaz, csak le kellene venni a szemellenzőt és úgy körülnézni!) , akkor nektek miért nem? Lehet, hogy nem az ellenkező nem minden egyes tagjában van hiba, hanem bennetek? Vagy ez túl őrülten hangzik? Idióták..
2013. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!