Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölő férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiak miért akarnak egyáltalán nőt maguk mellé?

Figyelt kérdés

Akik itt naponta elhordják mindennek az ÖSSZES nőt: hogy mennyire felszínesek, buták, szívtelenek, pénzéhesek, lusták, stb, stb, stb...

Komolyan, az ilyenek miért sírnak egyáltalán a nők után?


2014. febr. 6. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindenben van igazság, ami itt le lett írva, de azért ne túlozzunk, szentet se csináljunk már belőlük. Nem mindig kizárólag a nők a hibásak ezért.

Sokszor láttam már olyat, hogy a férfi igenis tetszett volna nőknek, csak pont azoknak nem, akik viszont neki igen (nála külsőleg-belsőleg kaliberekkel jobb nőknek). Idővel fűnek fának panaszkodott, hogy a nők milyen szemetek, mert nem veszik őt figyelembe, pedig ő is ugyanezt tette a neki nem tetsző nőkkel.

2014. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 LeftBehind ***** válasza:
10. [link]
2014. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A sírást nem arra értettem, hogy nekik nem lehetnek vágyaik. Csak ami rinyálást itt naponta előadnak, magukat szentnek beállítva, az már enyhén túlzó (és akkor még finomat fogalmaztam).

Én sem kellek nőként a kutyának se, sose kellettem, nekem is rossz egyedül és szerintem nem csak én vagyok az egyetlen ilyen nő, de mégsem azt látom itt tömegével, hogy a férfiak milyen gonoszak.

Megjegyezném, a belinkelt kép szerintem még meg sem közelíti a normális nők "ideálját". Talán az is a baj, hogy sok hímnemű az ilyenekre próbál hasonlítani...

2014. febr. 6. 17:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Ólcsóbb mint a box zsák:D
2014. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A sírást nem arra értettem, hogy nekik nem lehetnek vágyaik. Csak ami rinyálást itt naponta előadnak, magukat szentnek beállítva, az már enyhén túlzó (és akkor még finomat fogalmaztam).

Én sem kellek nőként a kutyának se, sose kellettem, nekem is rossz egyedül és szerintem nem csak én vagyok az egyetlen ilyen nő, de mégsem azt látom itt tömegével, hogy a férfiak milyen gonoszak. "



Lehet. De a férfiak minden téren radikálisabbak, mint a nők. Egy férfi a kudarcokat sokkal intenzívebben éli meg, és a csajozás (szerintem) a férfiasság próbája. Az a borzasztó abban, ha valakinek nem sikerül, hogy leszerepel maga előtt, mint férfi.

2014. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

Te figyi egy nőgyűlölő pasira jut kb száz vagy többszáz férfigyűlölő primitív nőpióca. Vannak ilyenek. De nézd már meg mi folyik a közéletben?

A nők fikázzák dühből, lenézően, állatként kezelve és kirekesztő módon a férfiakat. Ez a tipikus, uh sztem kuss.

2014. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!