Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,még nem volt barátom,szerelmes már voltam,de mindig csak plátói maradt.Volt több srác aki nagyon tetszett,de csak egybe zúgtam bele,de ő nem igazán vett észre,csak haverok voltunk,és ritkán beszélgettünk.Idén kezdtem a középsulit,és van egy srác,aki nagyon-nagyon tetszik,még jobban,mint az előző,akit már elfelejtettem a nyáron.Minden este róla álmodozom,kitaláltam neki egy személyiséget is,és ebbe a kitalált személyiségbe vagyok szerelmes:S Egyébként még köszönő viszonyban sem vagyunk,egyszer ha szemeztünk a 3 hónap alatt,de ő nem igazán vesz észre,vagy lehet hogy én csinálok rosszul valamit?!Amikor a közelemben van "rosszul leszek",van hogy ránézni se merek.....ebből hogy lehetne egyáltalán egy kapcsolat,ha mondjuk neki is tetszenék?Nagyon reménytelennek érzem a helyzetet,ráadásul ő idén elballag,szóval nincs sok időm egyrészt,másrészt meg nem hiszem hogy egy elsős "kislány" kéne neki,amikor ő megkaphatja bármelyik lányt:(Elfelejteni nem tudom,mert mindennap látom,akaratlanul összefutunk,sőt általában az osztálytársaimmal dumál,így szinte minden szünetben odajön az osztályunkhoz,de én képtelen vagyok odamenni hozzá,olyan kis gyáva nyuszi vagyok:(

Mit tanácsoltok?

én 16 ő 19


2009. dec. 7. 15:56
 1/5 anonim válasza:
Hát 16 évesen kezdted a középsulit?
2009. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

háát ezzel sokat segítettél neki grat...(Y)

Legyél am bátrabb, kezdeményezz bátran ;) de csak olyan fiúknál akiknél úgyé rzed nem rájatnád le magad, hisz az neked is kellemetlen lenne...de nem kell félni:) és olyan fiúkat válassz magadnak, akik elérhetőek számodra

2009. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,most lettem 16,december elsején.Anyu "visszafogott" az oviban,mert nagyon sokat beteg voltam.De légyszi a kérdésre válaszolj!
2009. dec. 7. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
bejelölhetnéd myvipen, iwiwen, felvehetnéd msnre, (ha van), mert ott könnyebb beszélgetni, van időd átgondolni, hogy mit is akarsz mondani neki, nem szemtől szemben vagy vele. aztán ha msnen beszélgettetek, akkor már tuti fog köszönni, esetleg odamehetsz, megkérdezheted, hogy van, milyen órája lesz..
2009. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó az,ha már ki is találtál neki egy személyiséget,és AZT szereted,nem őt...mert mennyi az esélye,hogy tényleg olyan?Figyi,először is ismerd meg,aztán tudhatod,hogy szereted-e,így max. tetszhet.
2009. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!