Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal akinek hiányzik egy foga? Mennyire számit hogy milyen a foga?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm aki mindig azt mondja azért nincs barátja mert elsö jét foga mellett hiányzik neki egy ,de már annyira kicsi ott a hely hogy egy fél fog férne be maxium.
2009. dec. 7. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon fontos a szép fogsor. Mivel az az egyik leggyakoribb, és legjobb módszer kifejezésre juttatni az érzelmeket,és mellesleg az ember beszél..és beszélget. Tehát eléggé feltűnő a dolog. Persze ez nem azt jelenti,hogy tökéletes fogsor legyen, de lap,hogy ne legyen rettentően görbe, nagyon kiálló, ne egyen hiányos elől, ne rohadjanak,ne legyenek sárgák. Szerintem ez reális követelmény, és alap igényszint.
2009. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

értem !

amugy szerintem és mások szerint is nagyon csinos jol öltözött és mindekivel olyan kedves :)

2009. dec. 7. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. :)
2009. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

engem se zavarna túlságosan

16F

2009. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet valakinek a szexepilje is! Lehet, hogy azért húzták ki neki, mert különben egymásra torlódtak volna, és akkor már tényleg kicsit csúnyábban nézett volna ki a fogsora.
2009. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy modell hölgy, de most az istenért nem ugrik be a neve és így képet se tudok linkelni pedig kerestem.Na mindegy a lényeg, ezt a hölgyet nagyon sok stúdió mert az első fogai közül hiányzik egy. De viszont valakinek pont ez tetszett meg benne,és manapság az europaiak listáján nagyon keresett modell lett. + egy híres rock zenésszel jár :) szerintem jó példa lenne a barátnődnek..és amint találok képet(beugrik a neve) linkelek is egy képet.
2009. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én igen. Járnék. A szájhigiénia inkább fontos; legyen tiszta, ápolt fogazata és jó lehellete, de nem hinném, hogy a foghíj sokat számítana.

Ráadásul lehet az a fog hátul is, vagy akár keskenyebb rés is, ami alig tűnik fel. De mindegy. Tényleg mindegy.


//Nekem nem hiányzik fogam, de az egyik felső középső metszőből hiányzik a sarka [egy fiú volt olyan kedves, hogy a lábamnál fogva felemelt és lepottyantott fejjel a márványlapra], és pótlás van rajta, hogy ne legyen zavaró/feltűnő. Visszautasítást még nem kaptam érte, de néhányan már megjegyezték, amikör közelebb jöttek, és nem tűntek túl elragatottnak. Ez van. Hátrébb meg, az elfordult őrlőt csak a doki nézi...//

2009. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez legyen a legnagyobb baja

nem érdekelne

2009. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelne, sokkal fontosabb az, hogy ne rohadjanak a fogai, ne legyen csibesárga, és legyen büdös a szája. Azért mert hiányzik egy foga, de amúgy minden rendben van, hát ez nem nagyon érdekel. Legalábbis engem.
2009. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van amiröl az ember nem tehet..igy kell elfogadni és ennyi...
2009. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!