Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vissza akarok szerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza akarok szerezni egy lányt, de Ő azt mondja, hogy el akar felejteni, és emiatt össze is fog jönni mással, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Én nem akarom elfelejteni... De Ő azt mondja, hogy azt szeretné, ha eltűnnék, örökre, mert el akar felejteni, gyorsan bele akar szeretni másba. Mit csináljak? Nyomuljak? Rohanjam le levelekkel, keressem? Írjak Neki szépeket? Idézzek fel emlékeket?
2009. dec. 7. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben a másik döntését. Örülnél neki ha a te döntésedet nem tisztelnék? Mert ezzel a hozzá állással ezt teszed. Meg ráadásul magadból csinálsz jó nagy bolondot. Keress egy másik lányt vagy egyenlőre ne. Hagyj magadnak időt, hogy az előző kapcsolatod elfelejtsd.
2009. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarom.. Nagyon jól megvoltunk! Csak a szülei ellenezték, mert "túl idős vagyok"...
2009. dec. 7. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi idősek vagytok?
2009. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 24 leszek, a lány meg 15.
2009. dec. 7. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a korodból illetően meg is vádolhatnának kiskorú megrontásért. Kell ez neked? Ha nem hagyod abba? Még ha nem az ő igazi döntése is akkor is tarts tiszteletben. Annyit megtehetsz, hogy elülsz vele beszélni és megkérdezed ő is azt szeretné ami a szülei. Ha igen akkor viszont tiszteletben kell tartani. Hát én biztos megtenném a feljelentést ellened. Az erőszakoskodás nem vezet jóra.
2009. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És most már 'összejött' egy sráccal, direkt próbálja belémsulykolni, hogy Ő utál, folyamatosan sérteget, meg minden, hogy így elüldözzön magától.
2009. dec. 7. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, az a jó neki. Ha szereted, békén hagyod! Lásd be, nem a legideálisabb pár vagy neki ebben a korban! És ez nem személyes...
2009. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De maga mondta, hogy soha nem tudott így ellenni más sráccal...
2009. dec. 7. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne nyomulj, várjál. Már tudja, mi a helyzet nálad. Ha akarja mégis, majd "észhez tér"..

Egy 15 éves szerinted mindig tudja, hogy mit is akar valójában? Még ugye alakuklóban van a személyisége is.

2009. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz érzés, amikor zaklat a volt barát. Nem képes elfogadni, hogy vége. Én már ezt átéltem, és féltem a telefon csörgéstől is, mi van ha már megint, ő keres. Öngyilkossággal fenyegetőzött. Életem legrosszabb 4 éve volt.

Ezzel csak magadat keseríted el.

2009. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!