Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vissza akarok szerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza akarok szerezni egy lányt, de Ő azt mondja, hogy el akar felejteni, és emiatt össze is fog jönni mással, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Én nem akarom elfelejteni... De Ő azt mondja, hogy azt szeretné, ha eltűnnék, örökre, mert el akar felejteni, gyorsan bele akar szeretni másba. Mit csináljak? Nyomuljak? Rohanjam le levelekkel, keressem? Írjak Neki szépeket? Idézzek fel emlékeket?
2009. dec. 7. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia:)

Na hát én is egí 15éves lány vagyok és szerintem hasonlóan gondolkodhatok mint ez a lány..mert nekem is volt hasonló..

Ez egyértelműen látszik,hogy még SZERET téged ,de gondolom a szűlei próbálták lebeszélni rólad...és így nem akar veled beszélni se ,mert szerintem fél h. még jobban belédszerethet..szerintem kettesben ,élőbe valahogy ebszélned kellene vele:) remélem tudtam kicsit segíteni..és ez biztos hasonlóan van..

2009. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak az a baj, hogy már próbáltam elcsípni élőben, menekült előlem. Mármint direkt odahívta a barátnőit, és nem tudtam Vele beszélgetni.

2009. dec. 12. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Fuuh:S..

Hát pedig jobb ötletem nincs:/..

Ez lenne a legjobb:S.. probáld meg megint,ha megtudod..

Hátha akkor már egyedül lesz,nem hívja oda a barátnőit..

Ennél jobbat szerintem te se tudsz...

Max ha még felhívod telon:)..(rejtett számon..) hogy jó lenne ezt megbeszélni..stb

de te érzed..nem akarok hülyeséget mondani:)

2009. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!