Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap ismerkedtem egy lánnyal,az elején én voltam számára a leghelyesebb fiu, utána rájött hogy b@rom vagyok ,na ekkor már nem is voltam helyes számára.

Sok ilyen eset volt már...



2014. febr. 8. 19:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hagyjad már...nem attol lesz valaki szép mert vicces
2014. febr. 8. 19:33
 12/29 anonim ***** válasza:
Tündérbogár! Azt írtam, hogy a nők hogy LÁTJÁK a férfiakat. Az, hogy milyennek látok valakit, és hogy hogy néz ki, nem feltétlenül függ össze! Mert hát nem ugrálnak a vonásaid az arcodon nyilván, de a BENYOMÁS megváltozhat. Szépnek LÁTOTT, te elkezdtél neki gizdáskodni, erre megutált, és elkezdett undorítónak LÁTNI. Érted már?
2014. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem.


De miután elkezdtem b.romkodni már nem is voltam szép számára...mi ez már???

2014. febr. 8. 19:49
 14/29 anonim ***** válasza:
Ahhhh, ez egyszerű pszichológiai reakció. Aki gyökér módon viselkedik velünk, megsért, stb. azt mi undorítónak fogjuk látni, legyen bármennyire szép is! Ennyi.
2014. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14.Te meg vagy fázva...
2014. febr. 8. 19:59
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok megfázva, csak nem szeretem az értetlen embereket. Írtam egy választ, azt is megadtam, hogy hol van ez leírva, és a saját korlátoltságod miatt nem vagy képes elfogadni, hogy ez márpedig így van. És megoldás is van, abba kell hagyni a gizdáskodást, és olyannak fognak látni, amilyen vagy. Elsősorban magadnak tartozol ezzel, nem a csajoknak.
2014. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Azta...nézzem nem vagy lázas
2014. febr. 8. 20:08
 18/29 anonim ***** válasza:
Te most miről beszélsz? Ittál, vagy szívtál, ember? Mindegy is, én kiléptem, szórakoztasd csak magad!
2014. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
:D
2014. febr. 8. 20:14
 20/29 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy! Na, most. Van fiú, akit az elején egyáltalán nem találtam helyesnek, sőt... Soha el nem tudtam volna képzelni, hogy ilyen fontos lesz nekem. Viszont aztán elkezdtünk beszélgetni sokat és nagyon megkedveltem, és már a külseje is megszépült. Ezt a fiút már 3 éve nem tudom kiverni a fejemből, mert olyan a személyisége. Ez viszont fordítva is elsülhet, ha úgy adódik. A lányok pedig azért csinálják ezt, mert tényleg egy barom lehetsz, hogyha ez már a sokadik alkalom. Egy srác lehet helyes meg ki lehet gyúrva, de hogyha egy tapló bunkó, azaz egy barom, akkor komoly kapcsolatot nem kezdenék vele soha, mert tudod a szerelemben nem csak a külső dominál. Próbálj meg kulturáltabb lenni, olvass, tanulj, legyél kedvesebb stb...
2014. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!