Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap ismerkedtem egy lánnyal,az elején én voltam számára a leghelyesebb fiu, utána rájött hogy b@rom vagyok ,na ekkor már nem is voltam helyes számára.

Sok ilyen eset volt már...



2014. febr. 8. 19:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

20.Nem azt kértem hogy oktass ki.


Inkább menj aludni...

2014. febr. 8. 21:32
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem kioktattalak, hanem csak megadtam a választ a kérdésedre, felhozva egy példát. És már bocsáss meg, inkább magam dönteném el, hogy mikor megyek aludni.
2014. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Na, ezért mondják rád a lányok, hogy egy barom vagy. Mert ilyen ocsmány kifejezéseket használsz, ráadásul undorítóan szarkasztikus formában.
2014. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Miért?Nem kapnád be egy ilyen jo pasinak mint én?
2014. febr. 8. 21:56
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem okoznék neked akkora örömet, mert nem érdemled meg.
2014. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Pff én okoznék örömet neked...csak akárkinek nem adom ám oda a brácsást:P
2014. febr. 8. 22:06
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem akárki vagyok. Látnád a srácok fejét, mikor elmegyek mellettük. Többször is megfordulnak, mert nem tudnak hinni a szemüknek. Ritka szépség vagyok. Van, hogy annyian állnak a házam előtt, hogy ki se tudok menni.
2014. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Tényleg?

De nagy jampi vagy...

2014. febr. 8. 22:15
 29/29 anonim ***** válasza:
Hogyne. Nem tudják elfogadni, hogy nem akarok tőlük semmit.
2014. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!