Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány , most már másra se tudok gondolni, csak rá, de egyszerűen én egy nagy marha vagyok. Nem merek beszélni vele, attól tartok folyton, mi van ha összejön valakivel, amig én t.ketlenkedek, de egyszerűen elfog a félelem, amikor arról van szó, hogy beszélnem kéne vele, mert mindig a megfelelni akarás van a fejemben, hogy mi van ha nem jövök be neki, mi volna ha nem tudok előtte megmukkanni se, mert.... de miért miért csinálom ezt ?:( Nem tudjátok milyen rossz érzés, elképzelni, hogy esetleg mással járna, nagyon rossz.


20F


2009. dec. 7. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, ember neked ezen a nőn túl kell esned. Mindegy-mindegy alapon oda kell menned beszélned vele elmondanod neki amit akarsz és ha nem akkor nagyon nagy kő gördül le a szívedröl.
2009. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam az hozzátartozik a dologhoz, hogy nekem még nem volt barátnőm, mert nem éreztem , hogy nekem szükségem lenne rá, de ez most nem tudom, ez más, olyan rossz érzés így.
2009. dec. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!