Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Mostanában fura a menstruációs ciklusom..15 éves vagyok,11 éves korom óta menstruálok.Már nem vagyok szűz (ehhez hozzáfűznivalót nem kérnék,ha lehet)több mint fél éve vagyok együtt a barátommal (vele veszitettem el) Távkapcsolatban élek,októberben szeretkeztünk utoljára (még csak egyszer szexeltem).

Azóta volt már 2x hólyaghurut gyulladásom,és jó párszor hüvelygombám (kötelező volt az úszás a suliban,azért kaptam el ennyiszer).Most múlt el a hüvelygombam.Azért alakult ki,mert Augmentin duo-t kellett a hólyaghurut gyulladásra szednem,és nekem attól elég könnyen kialakul..

menstruációs ciklusaim:

szeptember 17-23.

október 15-21.

november 17-23.

december 15-21.

január 11-17

február 7-


Azért nekem ez kicsit furcsa,hogy egész eddig rendre megjött.Tényleg mindig rendszeres volt.

Mitől lehet ez?


Köszönöm a segítséget előre is :)!


2014. febr. 9. 17:42
 1/4 Moszuke ***** válasza:
hát nagyon fiatal vagy még. javában alakul a tested. szerintem ez normális ilyen korban. koránt sem fog beállni a menzeszed sztem még ilyen 18-20éves korodra sem.
2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamaszkori hormonszint-ingadozás, plusz a gyógyszerek is befolyásolják a ciklust. A fogamzásgátlót is, erről kérdezz rá a dokinál.
2014. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A menstruációs ciklus a menstruáció első napjától a következőig tart (ugye ált. 28 nap). Nem azt jelenti, hogy mikor menstruálsz.


Egyébként én ezt nem találom olyan furcsának, másrészt ha gondod van, nőgyógyászhoz menj, mert mi nem tudjuk miért késik. Alap dolog hogy lehet stressz, helytelen életmód, hormonális változások miatt, de szerintem ettől te baromira nem jutsz előrébb.

2014. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedek.De mindenkinek köszönöm a választ:)
2014. febr. 10. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!