Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti PASIK! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti PASIK! Mennyire kiábrándító, ha kiderül, hogy a Nő nem tampont, hanem betétet használ? 25N

Figyelt kérdés

Számít ez nektek valamit?

És ha kiábrándító, akkor miért?



2014. febr. 10. 00:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
9: Nem higiénikusabb, mert ha a vérző méh közelében kezd el bomlani a véráramból már kikerült vér (a tampon ugye benn tartja a nyitott szájú méhnél a vért és ott kezd bomlani), pont az okozhat vérmérgezést.
2014. febr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
11: De nyilván mensi alatt, ha erős a vérzés, akkor nem kívánja az ember, hogy férfiember a puncija közelébe menjen. Szóval el sem tudom képzelni, hogyan kerülhettél kapcsolatba betéttel, vagy már napok óta vérző, nem mosott puncival...
2014. febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#12

de a szabad levegőn (a betéten) több baktérium kerül a vér közelébe, ez is okozza a bomlás miatt keletkező szagokat, pl nyáron mikor még a fülledtség is rádolgozik.

tampont nyilván nem szokás addig bent hagyni, még érzi a nő hogy veszíti a vér, meg a tampon..

2014. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#13, ne forgasd ki a szavam, nem mondtam ilyet, hogy napok óta nem volt mosva!!

az meg az én dolgom, hogy mikor keveredek vérző puncihoz, nem pedig a tiéd.

2014. febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
15: Jó, csak 28 éve menstruálok és még sose jutott eszembe mensi alatt szexelni.:) A mensi oylan nekem, mint egy vajúdás, kifele menő forgalom, egyáltalán nincs lehetőség befele, szóval el sem tudom képzelni, hogyan lehetséges ez.
2014. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
MILF zóna <3
2014. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14: De a használt betétet ki lehet dobni, és tisztát tenni, mielőtt valaki fiúnak megmutatná - már ha tényleg létezik ilyen, hogy valaki képes engedni, hogy férfi lássa a betétjét....:-o Szóval amit mondasz, egyáltalán nem attól áll elő, hogy mit használ az illető, hanem attól, hogy nem teszi meg az előkészületeket az együttléthez....
2014. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%

én mindegyik barátnőmmel szexeltem menstruáció alatt, kivétel nélkül engedték, sőt kívánósabbak voltak olyankor.

sztm egy kapcsolatban nem kell elzárkózni ilyenektől, hogy véres betétet vagy tampont nem láthat a férfi, nincs ebben semmi "szégyellni" való.

szex előtt vettem már ki tampont számtalanszor, és nem csináltunk különösebb mizériát belőle, tök természetesen tettem a dolgom és kész.

de azt már meg sem említem, hogy nem egyszer helyeztem fel tampont is, igaz ez csak a mostani barátnőmmel van így :)


tehát láttam már véres betétet, tampont, és nem csak a levegőbe beszéltem minden félét..

2014. febr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19: Meg vagyok lepve!
2014. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

nekem undorító a betét, ott ülsz rajta egész nap...

mostani párom szerencsére soft tampont is használ

2014. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!