Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok komolyan tetszeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok komolyan tetszeni a fiúknak, fognak nőiesnek látni, ha vékony vagyok és alig van mellem?

Figyelt kérdés

Amèg volt rajtam felesleg b80 as mellem volt. De mióta lefogytam lefogytam a mellemet is ès mèg a lehető legkisebb melltartó is eláll. Teljesen szokatlan ès nagyon nem szeretek melltartó nèlkül lenni mert most olyan kislányosnak látom az alakom ès fèlek, hogy a fiùk se fognak nőiesnek látni ès nem fognak kìvánni se, mert nincs rajtam semmi foghatò, semmi izgatò.

Szerintetek?

Nekem apa mindig azt mondta, hogy a fiùk szeretik ha egy lányon van mit fogni, de rajtam most kevesebb anyag van, mint egy 12 èvesen. ..:(


21/l



2014. febr. 10. 23:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Nekem kimondottan az esetem a vékony, kis mellű lány. Ne aggódj :)

23F

2014. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Tetszenek az ilyen testalkatú lányok, bár hozzám öreg lennél. :D
2014. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

hízol vagy 5 kilót, és ellenállhatatlannak találnálak, az fix, de sztem így is

F20

2014. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugi! Biztosan van akinek nagyon fogsz tetszeni, és imádni fog. Szerencsére nincs két egyforma ízlésű ember, így nem kell aggódnod! Gratulálok a sikeres fogyásodhoz!
2014. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Szerencsére nincs két egyforma ízlésű ember"

Hé, azért remélem, hogy lesz még olyan, akinek én jövök be!

2014. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy nő nem a mellei méretétől nő, hanem a kisugárzásától..


Nagyon vékony (kicsi cicijű pl 75A) lány sokkal sokkal törékenyebb, finomabb, nőiesebb lehet, egy 100D mellű buldózernél....


NEM A MELL MÉRETE HATÁROZZA MEG A NŐIESSÉGED!!!


Ha te nem hiszed magadról, hogy vonzó lehetsz akkor nem is vagy az!!! (s ez nem a melled mérete miatt, hanem a rossz gondolkodásod miatt van!!!!) Ha viszont belenézel a tükörbe s azt gondolod a melled megsimítva, hogy :

"picik, de gyönyörű, feszes formás" akkor egy idő után ezt is fogod kisugározni... az elégedettséget, a finomságot, a nőiességet...


Remélem érted a lényeget...


26/ kicsi cickójú hölgy...

2014. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy vékony vagy,de akkor islehet jó alakod,a melleid meg ha kicsik akkor is lehetnek formásak :)

Amúgy is sokan szeretik avékony sportos lányokat! :)

Még megkérdezhetem milyen magas vagy?

Amúgy volt már barátod/kapcsolatod?

2014. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bátorítást! :)

Utolsó 163 cm vagyok.

2014. jún. 2. 17:09
 19/19 anonim ***** válasza:

Az pont jó magasság,szerintem egyáltalán nem baj h vékony vagy!

Mondjuk nekem az alacsony lányok jönnek be amúgy is! ;-)

Tudnál képet küldeni?

2014. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!