Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglattak melltartoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglattak melltartoban akkir ezutan mit gondolhatnak rolam?

Figyelt kérdés

Ma tesiora elott oltoztunk a lanyoltozoben . Az osztaly fiu resze elobbfeloltozott es a lanyoltozoi elotto padon ultek eppen veteem le a polom akior az egyik csaj kitarta az ajtot sarkig de nem direkt en meg kiabaltam neki h csukja mar be de sajnos keso volt . Az osszes fiu ott bamult meg bologatott. Mikor vege lett az oranak utana meg ott beszeltek rolam .meg mondogattak hogy miert hordok melltarot meg ilyen hulyesegek .szoval baromira kinos volt es mar nemtudom mit fognak gondolni ezutan .. Szerintetek mit tegyek ??


14/l



2014. febr. 11. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy igazi a melled és nem tömöd ki a melltartódat. És a melltartó létfontosságú dolog. Nehogy miattuk feladd! Ja és beszédtéma leszel hónapokig. De ne rinyálj mert úgyis láttak szóval oly mindegy hogy mit teszel ellene. Így is úgy is ugyanaz lesz.
2014. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
no problem,par ev mulva meg is dugnak közülük egy paran...
2014. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A melleidet (főleg ha formásabbak) örök életedben meg fogják nézni, ennek semmi köze k.-hoz

Tetszettél nekik, jók a melleid, látták, örülnek neki.

Ennyi.


Ebből totál felesleges ügyet csinálni. Durvábbat mondok, nudi strandra is járok, sőt koedukált tusolóban is tusoltam már. pfff na bumm. Nyugalom, semmi gond nincsen.

2014. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül ezt az egészet, mintha meg sem történt volna.
2014. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
14 éves kanyok már csak ilyenek.
2014. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*különben meg,nem tudom,mennyire jó ötlet, de hivatkozhatnál arra is, hogy nem szeretnéd, hogyha valamelyik őrült kitárja az ajtót miközben öltözöl, nem szeretnéd, hogy valaki meglássa a teljes pucér felsőtestedet, kül is tök mind1, az osztálytársaid hordanak, nem? Amúgy is, tök mindegy, mit kritizálnak, ha a mate-ed nem hagyja nyitva az ajtót, nem is tudtak volna róla, és mi közük van hozzá? Ennyi még amit hozzáfűznék, előző vagyok.
2014. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egybol rakiabaltam de mar nemsegitett . ja es tenyleg orult hiszen szoszke xd
2014. febr. 11. 20:21
 18/20 tubifex ***** válasza:

először azt hittem fiú a kérdező,akkor érteném a kérdést.

de ebben így semmi ciki nincs. egy bikini sem takar többet. persze ha a melltartón kívül más nem volt rajtad,akkor érthető az aggodalom

2014. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Kezd el megtanulni elfogadni a testedet. Ez a problémád nem probléma :)

2014. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi középiskolában rendszeresen a lányöltözőben dekkoltunk. :D Persze ha bárkit zavart volna kiküldtek volna, vagy szóltak volna tanárnak ha nem mertek volna nekünk gondolom. Mondjuk mi 6-7-en voltunk csak fiúk és nem éppen viselkedtünk ilyen gyerekesen, hogy később bárkinek bármilyére mondtunk volna valamit. Persze egymás közt természetesen véleményeztük, hogy egyik-másik lánynak milyen jó melle van, vagy feneke vagy akármilye. Mondjuk ez nem 14 éves korunkban volt inkább utolsó két évben 17-18 éves korunk környékén.
2014. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!