Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet ebből gyógyulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ebből gyógyulni?

Figyelt kérdés

29 vagyok, nő. Kb 16 éves korom óta pasizom. Több nagy szerelmem is volt, pár éve komoly kapcsolatban élek. Világ életemben olyan voltam, hogy igényeltem, kellett hogy érezzem, hogy egy pasi megőrül értem. Minden pasim nagyon szeretett, soha nem dobtak, mindig én szakítottam. Szóval mindig hajthatatlan vágyat éreztem arra, hogy tudjam és érezzem, hogy értem egy pasi megőrül, teljesen odavan, de totálisan. Ezért nem tettem túlzottan sokat, de mindig elértem, "sok" pasit elszédítettem. Aztán mikor ezt elértem, utána már nem érdekelt tovább a pasi, elküldtem. Most komoly kapcsolatom van több éve, szeret a párom érzem, én is őt, tényleg minden müködik, rendben van. De mostanában megint előtört belőlem ez az érzés, hogy el akarom érni hogy elszédítsek valakit, és bevallja hogy imád, és sírjon utánam, a földet kaparja kínjába. Semmi komolyabbat nem akarok tőle, már kiszemeltem az illetőt. De engem ez annyira zavar, miért van nekem erre szükségem, ha mindent megkapok a páromtól, és eddig is mindig csak hatalmas szerelmet kaptam vissza minden pasimtól. Szép az arcom, jó az alakom, jó vagyok a szexben, semmi gondom magamra. Nincs szükségem kompenzálásra. Akkor mégis miért van ez az érzés bennem már megint és eleve miért is volt? Napról napra többet gondolok erre, már ötletelek a csábításon, ha így folytatom hamarosan lépni fogok ezügyben. MEg tudok ettől valaha szabadulni?


Köszönöm.


2014. febr. 13. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
majd a szakember segít. beteg vagy
2014. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kívánom neked kedves kérdező, hogy szeress meg valakit és az illető ne viszonozza, ráadásul jó mélyen a sárba is taposson. Te nem ember vagy, hanem valami egészen más.
2014. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem jó, és nem normális. De akkor mégis mi bajom van?
2014. febr. 13. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
2-es vagyok. Nincs neked bajod, csak egész egyszerűen megteheted és lesz.rod a mások lelki világát. Tényleg lehet nem ártana szakemberhez fordulnod, ha hiszed, ha nem fájdalmat okozol és ezek szerint élvezed is :(
2014. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs ezzel semmi baj. A pasik is ugyanígy megteszik... Hány ilyet látok a munkahelyen, otthon a feleség meg nem tud semmiről. Ideje, hogy a pasik is megtudják milyen érzés, ha valaki flörtölget velük, de mégse kapnak többet. :-)

Na, jöhetnek a piros kezek!

2014. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, beteg vagy, de nincs ezzel gond. A pasik nem értékes és fontos holmik, mint pl. egy hajszárító, vagy egy mobiltelefon, szóval nem kell rájuk vigyázni, őrizgetni. Ha nem tetszik, vagy unod, dobd el a fenébe őket, majd lesz másik.
2014. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hanariko ***** válasza:

Azért az már valami, hogy ezt ilyen nyíltan leírtad ide, oké hogy anonim oldal, de mégis szerintem bátorság kell hozzá, hogy ilyen nyíltan leírd, és tudd, hogy mit akarsz.

(És ezzel vállalod azt, amit itt a fejedhez vágnak és vágni fognak).

Igazából nem tudom, hogy lehetne ezt orvosolni, de mielőtt szakemberhez fordulnál, próbáld meg Te legyőzni. Ha már próbáltad, akkor még eltökéltebben. Fókuszálj csak a párodra, legyetek együtt minél többet, szeress bele (újra)! ;)

2014. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki ennyire meg tud őrülni egy (ilyen) nőért, az meg is érdemli, amit kap.
2014. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki fogsz gyógyulni ebből nyugi. Előbb utóbb olyan korba lépsz amikor már a kutyát sem érdekled majd.
2014. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt az egy értelmes választ, kedves 7-es.
2014. febr. 25. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!