Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még ki lehet ebből gyógyulni?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves sráccal vertük egymásnak és amikor elélvezett bekaptam neki és lenyaltam.. Tetszett meg minden, de inkább abba kéne hagyni, de mindig csak azt érzem hogy csináljam tovább.. Srác vagyok én is..
2011. febr. 26. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem gyógyulás kérdése.vagy meleg vagy,vagy biszex.
2011. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
áhhh beteg vagy ember :S
2011. febr. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ki, de ehhez nagyon akarnod kell, hogy így legyen. 15/L
2011. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát keress vmi csajt, aki jól megdug és akkor nem fogsz annyira vágyni a pasira. ha mégis, akkor viszont ez egyet jelent.
2011. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lackaaa válasza:
41%
és még a drogosokat büntetik, jussak egyszer hatalomra
2011. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyeneknek évente rendeznek Pesten felvonulást. Tiszta jóság van, kapnak krumplit, paradicsomot, tojást, paprikát. Egy fél lecsó!
2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értelmes válaszok... Ha tetszik, fogadd el, ne szarakodj. Nem vagyok se meleg, se biszex, de tudom milyen, ha az ember valamitől más (vagy másnak érzi magát) mint a többiek.

És úgy csináld a dolgot, hogy a többi embert ne botránkoztasd meg ezzel.

2011. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltátok seggből-szájba?
2011. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!