Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudható, hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudható, hogy valóban szerelmes egy férfi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
azt csak ő maga tudja. te onnan tudod meg, ha elmondja
2014. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

"te onnan tudod meg, ha elmondja"


Onnan sem. Az emberek 101%-a teljesen szabadon hazudozik.

2014. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tenyerén hord, állandóan ölel, érezni akar, igényli az érintésed, hallani akarja a hangod, csillog a szeme, rengeteget beszél/mesél, kinyilik, a kedvencedet főzi, tőrődik veled, oda figyel rád. M indig valami pici apró figyelmességgel megörvendeztet(nem ékszer, hanem ilyen apróbb dolgokra gondolj, akár e4gy csoki, gyümölcs, kedvenced bármi). Le se tudod magadról vakarni, nem mintha az ember ilyenkor akarná:DD
2014. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szavakra sose figyelj, maximum, hogy ha azt mondja szert és elpityeredik:D
2014. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Az első útja hozzád vezet, és képes órákat utazni, azért, hogy 10 percre lásson.
2014. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit a 3-as ír... Velem így viselkedik egy férfi, de hiába viszonzom az érintéseit, tudja, hogy tetszik nekem, mégse lép. Tehát amit leírtál az nem mutat szerelmet, max. csak azt, hogy meg akar dugni. Szerintem.
2014. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a szavaknak már sajnos én sem hiszek.Honnan tudható,hogy igazak?A tettek számítanak csak.

Az,hogy akkor is támogat és melletted áll,amikor minden rossz körülötted.Amikor minden percben meg akar érinteni,ha nincs melletted,akkor hív,és látod a szemében a csillogást,és hogy mindent megtenne érted,csak hogy boldognak lásson...Amikor szükséged van rá,és messze vagytok egymástól,képes eljönni hozzád csak azért,hogy megöleljen és közben nem is akar mást,csak egy ölelést..Amikor nem a saját érdekekeit nézi,hanem kettőtökét,és a kedvedben akar járni.

2014. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja,és hogy hisz benned akkor is,amikor már senki sem,talán te magad sem..

utolsó előtti válaszoló voltam.

2014. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!