Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudna nektek tetszeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudna nektek tetszeni egy olyan lány, akinek huszonévesen is súlyosan aknés az arcbőre?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: szóval huszonéves vagyok és aknés az arcbőröm. Nem lehet vele semmit kezdeni, mindenféle kezelésen részt vettem már, a bőrgyógyász azt mondta lehet kinövöm harmincas éveimre, de lehet akkorra sem. Emiatt meg semmi önbizalmam nincs a fiúk előtt, nagyon kellemetlenül érzem magam, mert egyszerűen undorító a fejem. Nem merek ismerkedni, néha próbálkoztam, de képtelen voltam elengedni magam a fiúk társaságában. Közben meg igazából nem tudom mennyire zavarta őket, vagy zavarná mást, mert nem mutatta, nem mondta ki senki milyen csúnya. És alapból meg szép lány vagyok. De tudom, hogy látják, csak nyilván nem fogják mondani. Nem tudom mit tegyek, mert szenvedek a magánytól, de így nem tudom hogyan kerülhetnék közel bárkihez is:(

2014. febr. 13. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na most rágugliztam, így tudom már, milyen. Szerintem nem gáz, másra gondoltam.

Attól is függ, mennyire "arányos" ez az arcodon. Ha súlyos is, akkor is lehet, hogy nem zavaró.

2014. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért a google nagyon durvákat dob ki. Az arcom az szép, ott egyáltalán nincs,szóval meg lehet simogatni és a szám körül sincs, így csókolni is lehet:D Nekem a homlokomon súlyos a helyzet.

Jártam évekig kozmetikushoz és részt vettem kezeléseken, hámlasztásokon stb...mindenki azt mondta, hogy na majd ez eltünteti teljesen,de persze nem így lett. És egy vagyont költöttem ezekre meg krémekre, szóval most nem tudok belekezdeni egy újabb kezelésbe. Ezt annak írom, aki a kozmetikust ajánlotta.

2014. febr. 13. 19:14
 14/15 anonim ***** válasza:
13 Akit irtam, az valóban elmulassza, sosem ajánlok senkit akit nem próbálok én a saját bőrömön ki:D
2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze ha tetszel egy idő múlva észre se veszi az ember,nyugodtan pasizz.
2014. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!